اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین منتظر سخنرانی فدرال رزرو پاول است زیرا فروشندگان مقاومت ۲۳.۵ هزار دلاری را تقویت می کنند

بیت کوین در حال معامله در وال استریت است زیرا همه نگاه ها به فدرال رزرو و جروم پاول، رئیس هیئت مدیره است.

بیت کوین (BTC) تا زمان باز شدن وال استریت در اول فوریه، محدوده معاملاتی فعال خود را حفظ کرد، زیرا بازار بر روی داده های کلیدی اقتصاد کلان برای آن روز متمرکز بود.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

۲۳۵۰۰ دلار برای گاوهای بیت کوین به یک سطح برتر تبدیل می شود

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView در یک راهروی باریک حدود ۲۳۰۰۰ دلار پس از BTC/USD به حرکت خود ادامه دادند.

افزایش نرخ بهره و اظهارنظرهای فدرال رزرو ایالات متحده، معامله گران را در مورد دارایی های ریسک دیوانه می کند، که می تواند باعث نوسانات مجدد مشابه ماه قبل شود.

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، قرار بود در ساعت ۲:۳۰ بعد از ظهر به وقت شرقی آن روز سخنرانی کند.

اگر مقاومت در روز افزایش یابد و کاتالیزور بازار را به حرکت درآورد، دفتر سفارش بایننس هدف قیمتی خود را افزایش داده است.

منابع تجزیه و تحلیل زنجیره ای شاخص های مواد دریافت کردم کل نردبان نقدینگی درخواست بیت کوین از محدوده معاملات فعال حذف شده است و به ۲۳۵۰۰ دلار می رسد.

وی با هشدار به معامله‌گران فرصت‌طلب که «در دام نیفتند»، گفت: «انحلال نقدینگی راه را برای نوسانات در هر دو جهت باز می‌کند».

داده های دفترچه سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

منبع تحقیقات سرمایه گذاری Game of Trades نیز همینطور است. گفت واکنش بازار «مهمتر» از تأیید افزایش نرخ است، به طوری که بازار تقریباً به اتفاق آرا انتظار ۲۵ واحد پایه را دارد.

Maartunn، مشارکت کننده در پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره ای CryptoQuant، می گوید نوسانات در پیش است. موافقت کرد در حالی که به داده های شاخص های مواد پاسخ می دهید.

سهام ایالات متحده در ژانویه افزایش یافت و بازدهی همگام با ارزهای رمزپایه داشت و در فضای باز متوقف شد. S&P 500 بالاترین رشد ماهانه خود را در چهار سال گذشته ثبت کرد.

معامله گران ۲۱۶۰۰ دلار را “آزمایش مجدد احتمالی” می بینند

مایکل ون د پوپ، یکی از همکاران کوین تلگراف، در مورد این موضوع که افت قیمت بیت کوین به کجا می انجامد، روی منطقه با قیمت متوسط ​​۲۱۰۰۰ دلار تمرکز کرد.

مرتبط: بهترین ژانویه از سال ۲۰۱۳؟ ۵ نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

او گفت که ابر مقاومت زیر ۲۴۰۰۰ دلار اکنون “تعیین کننده” است و اگر سوراخ نشود می تواند عواقبی داشته باشد.

او گفت: «بیت‌کوین حوزه‌ای کلیدی را وتو می‌کند که می‌توانیم فرض کنیم اگر بخواهد به آن ادامه دهد باید ۲۳.۳ هزار دلار را شکست دهد.» گفت دنبال کنندگان توییتر

“در غیر این صورت، من یک جارو با قیمت ۲۲.۳ هزار دلار و ۲۱.۶ هزار دلار به عنوان یک آزمایش بالقوه در اینجا پیش بینی می کنم.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Michael van de Poppe/Twitter

بازآزمایی نزولی نیز در کارت‌های معامله‌گر همکار گیبون بود. با استفاده از تحلیل Wyckoff، او استدلال کرد که بیت کوین به اوج سود کوتاه مدت رسیده است.

“حجم از این رالی پشتیبانی نمی کند. کتاب های درسی می گویند، قیمت افزایش، حجم کاهش = تله” تاپیک توییتر در مورد موضوع هشدار داد.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا