اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین ۳۰۰۰۰ دلار است؟ من فکر می کنم آنها ناامید خواهند شد: سامسون مو

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سامسون مو، حامی برجسته بیت کوین، در پست اخیر خود در رسانه های اجتماعی اظهار داشت که معتقد نیست قیمت ارز دیجیتال پرچمدار جهان تا ۳۰۰۰۰ دلار کاهش یابد.

مو در توییت خود به شایعات و نظراتی که اخیراً در مورد سرمایه‌گذاران زیادی شنیده است که امیدوارند بیت‌کوین تا محدوده ۳۰۰۰۰ دلار سقوط کند (به قول Mow محدوده ۰.۰۳ میلیون دلار) شنیده است. ذخیره بیت کوین در این سطوح.

مو در پایان گفت: “من فکر می کنم آنها ناامید خواهند شد.”

در همین حال، با ادامه خروج سرمایه گذاران از ETF بیت کوین، به ویژه Grayscale، ارز دیجیتال پیشرو جهانی در ۲۴ ساعت گذشته به زیر سطح ۴۰۰۰۰ دلار سقوط کرده است. دیروز، Grayscale شاهد خروج گسترده ۱۴۲۹۲ بیت کوین به ارزش تقریبی ۵۶۵.۸۴ میلیون دلار بود.

بر خلاف Grayscale، هشت صادرکننده ETF بیت کوین دیگر ۹۷۵۵ بیت کوین به ارزش ۳۸۶.۲۴ میلیون دلار خریداری کردند. قابل ذکر است که Fidelity شاهد ورود ۵۳۱۲ بیت کوین به ارزش ۲۱۰.۳۳ میلیون دلار بود.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با افت ۴.۳۳ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، به ۳۹۰۶۲ دلار تغییر می کند.

یک میلیون دلار برای بیت کوین؟

جامعه بیت کوین در پاسخ به توییت فوق الذکر موو با نظرات متفاوتی پاسخ داد. بر اساس پاسخ‌ها، اکثر مردم بدشان نمی‌آید که بیت کوین برای خرید طلای دیجیتال بیشتر کاهش یابد. بسیاری از کاربران توییتر که در نظرات توییت Mow ظاهر شدند، گفتند که قصد دارند زمانی که بیت کوین کمی پایین تر از سطح فعلی خود سقوط کرد، خرید بیشتری را آغاز کنند.

موو معتقد است که بیت کوین در آینده قطعا به ۱ میلیون دلار خواهد رسید و در حال حاضر قیمت بیت کوین را در مقیاس “۰.۰…” میلیون دلار زیر ۱۰۰۰۰۰ دلار می بیند، همانطور که در توییتی که در آن به ۳۰۰۰۰ دلار به عنوان “۰.۰۳ میلیون دلار” اشاره کرد.

اما موو هیچ زمانی را مشخص نمی کند که انتظار دارد بیت کوین به ۱ میلیون دلار برسد، بنابراین تمام توییت های اخیر او درباره «بیت کوین به ۱ میلیون دلار می رود» استعاری به نظر می رسد. او اخیرا توضیح داد که چرا بیت‌کوین پس از تایید ETF بیت‌کوین به این بالا نرسید – زیرا پیش‌بینی‌های میلیون دلاری خود را «برای سرگرمی» انجام داد و همچنین تأکید کرد که اصول کلی بازار برای بیت‌کوین به‌شدت تغییر کرده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا