🚨 اخبار ارز دیجیتال

۲۵۰۰۰ دلار بیت کوین: تخفیف یا فاجعه؟

گزارش بازار این هفته به کاهش اخیر بیت کوین به زیر ۲۵۰۰۰ دلار و معنای آن برای آینده نزدیک می پردازد. تخفیف بود یا فاجعه؟

در آخرین قسمت از گزارش بازارمارسل پچمن، تحلیلگر کوین تلگراف، به بررسی آخرین رالی ۲۵۰۰۰ دلاری بیت کوین (BTC) می پردازد، که برخی از تحلیلگران و اینفلوئنسرها ادعا می کنند فرصتی کوتاه مدت برای خرید است. پچمن توضیح می دهد که همبستگی معکوس بین بیت کوین و شاخص دلار در ۲۰ ماه گذشته تنها ۴۰ درصد حفظ شده است که احتمالاً شاخص خوبی برای پیش بینی حرکت قیمت نیست.

سپس این نمایش به گزارش اخیر گلس‌نود می‌پردازد که نشان می‌دهد ارزش تراکنش بیت‌کوین در پایین‌ترین حد خود از اکتبر ۲۰۲۰ قرار گرفته است و دلیل آن «بی‌تفاوتی» و «فرسودگی» سرمایه‌گذاران است. پچمن استدلال می کند که گاوها پس از اقدامات بی وقفه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای دنبال کردن کوین بیس و بایننس خسته شده اند. در نهایت، پچمن گفت که افزایش اخیر بیت کوین به ۲۵۰۰۰ دلار فرصتی برای خریداران است، با توجه به اینکه نسبت ریسک به پاداش کوتاه مدت نزدیک به سطح قیمت فعلی تقریباً ۵۰:۵۰ است. من با این نظر موافق نیستم که

در بخش بعدی این نمایشگاه، پچمن با دیویس هوی، معاون شرکت استخراج بیت کوین Canaan صحبت می کند، که می گوید بیت کوین در سال ۲۰۲۴ بر اساس نصف شدن و تایید صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) به ۱۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید. پیش بینی های او را تجزیه و تحلیل کنید. . اول، پچمن گفت که دارایی های ۱۰ تریلیون دلاری بلک راک فقط یک سراب است، با ۵۵ درصد سرمایه گذاری با درآمد ثابت و ۲.۸ تریلیون دلار در سایر دارایی ها مانند کالاها، S&P 500، بازارهای نوظهور جهانی و سرمایه گذاری های جایگزین سرمایه گذاری شده است. توضیح دهید که این است. در یک ETF سرمایه گذاری کرد.

علاوه بر این، پچمن گفت که اگر قیمت بیت‌کوین افزایش یابد، این خطر افزایش می‌یابد که دارندگان فعلی تصمیم بگیرند موقعیت‌هایی را که قبلاً با قیمت ۶۰،۰۰۰، ۵۰،۰۰۰، یا حتی ۴۰،۰۰۰ دلار خریداری کرده‌اند، معکوس کنند. این بدان معنی است که ارائه دهنده هرگز نمی تواند پیش بینی کند، صرف نظر از انگیزه های ماینر. در نهایت، پچمن گفت که ETF بیت کوین یک رویا در هشت سال گذشته بوده است، و هیچ چیز تغییر نکرده است که دلایل SEC برای رد آن را رد کند: حجم معاملات استیبل کوین و مبادلات خارج از کشور تنظیم نشده.

آخرین قسمت گزارش بازار را به طور انحصاری در کانال YouTube Markets & Research Cointelegraph تماشا کنید.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، ایده‌ها و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Marcel Pechman
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا