اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین و شیبا اینو یک شباهت مهم دارند و این شما را شگفت زده خواهد کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اخیرا، داده ها شباهت شگفت انگیزی را بین بیت کوین و شیبا اینو نشان داده است: ترکیب صاحبان آن در طول زمان.

ترکیب دارنده بیت کوین به شرح زیر است:

  • ۶۹٪ آن را برای بیش از ۱ سال نگه داشته اند.

  • ۲۵ درصد به مدت ۱ تا ۱۲ ماه حفظ شدند.

  • ۶ درصد آن را کمتر از ۱ ماه نگه داشته اند.

صاحبان Shiba Inu توزیع مشابهی دارند:

  • ۷۷٪ آن را برای بیش از ۱ سال نگه داشته اند.

  • ۲۱ درصد به مدت ۱ تا ۱۲ ماه حفظ شدند.

  • ۲ درصد آن را کمتر از ۱ ماه نگه داشته اند.

این شباهت چشمگیر نشان می‌دهد که اکثریت قابل توجهی از دارندگان بیت‌کوین و شیبا اینو برای بلندمدت در این دارایی هستند که می‌تواند به معنای سطح اعتماد و ثبات در این دارایی‌ها باشد.

هنگام تجزیه و تحلیل نمودار قیمت بیت کوین، دارایی یک روند صعودی با بالا و پایین ثابت نشان می دهد که نشانه مثبتی از ادامه رشد است. شکست اخیر بالای سطح مقاومت ۵۰۰۰۰ دلاری نشان دهنده فشار خرید قوی است و اگر بیت کوین بتواند موقعیت خود را بالاتر از این سطح حفظ کند، می تواند مقاومت بعدی را در ۵۳۰۰۰ دلار آزمایش کند.

نمودارهای ITB
منبع: IntoTheBlock

از سوی دیگر، شیبا اینو بهبود قابل ستایشی را از پایین ترین سطح خود نشان داده است و به طور پیوسته بالاتر از میانگین های متحرک خود که اکنون به عنوان سطوح حمایت عمل می کنند، صعود کرده است. سطح مقاومت فوری که باید مراقب آن باشید ۰.۰۰۰۰۰۹۵۰ دلار است. شکست بیش از این می تواند منجر به آزمایش سطح ۰.۰۰۰۰۱۲۰۰ دلار شود. از جنبه منفی، پشتیبانی ۰.۰۰۰۰۰۷۹۰ دلاری بسیار مهم است. ماندن بالاتر از این سطح می تواند خریداران بیشتری را جذب کند.

شباهت در ترکیب دارندگان نشان می دهد که بیت کوین و شیبا اینو علیرغم موقعیت های مختلف بازار و موارد استفاده آنها، یک پایگاه سرمایه گذار تشکیل می دهند که به ارزش بلندمدت آنها اعتقاد دارد. این ممکن است نشانه ای از بلوغ در بازار ارزهای دیجیتال باشد، جایی که ذهنیت «سریع پولدار شوید» با رویکرد سرمایه گذاری استراتژیک تر و بلندمدت تحت الشعاع قرار می گیرد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا