اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین و اتریوم حق دارند

بازار ارزهای دیجیتال با اعلام رگولاتورهای ایالات متحده در مورد اقدامات اجرایی علیه Bittrat، بازار سهام نرم‌تر و موج جدیدی از اخراج‌ها در شرکت‌های بزرگ فناوری، به شدت تعدیل شده است.

قیمت بیت‌کوین (BTC) و بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال اصلاح شده است زیرا اخبار مربوط به «اقدام بین‌المللی اعمال کریپتو» هماهنگ شده باعث ایجاد ابهام در میان معامله‌گران شده است.

با توجه به تعداد رویدادهای قو سیاه در سال ۲۰۲۲ و افزایش کلاهبرداری های رمزنگاری شده، اکثر سرمایه گذاران تردید دارند که قانونگذاران ایالات متحده و جهانی در نهایت شاهد صرافی های متمرکز و سایر بازارهای مرتبط با بخش رمزنگاری باشند. ما پیش بینی می کنیم که یک ضربه قوی به تجارت وارد شود.

حرکت روزانه قیمت در بازار کریپتو منبع: Coin360

در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت‌کوین به ۲۰۴۰۰ دلار کاهش یافته است و اتر (ETH) سود روزانه خود را به دست آورده و به ۱۵۰۰ دلار مبادله شده است.

همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است، افشای تعطیلی Bitzlato و دستگیری موسس آن ضربه ای سبک تر از آنچه بازار انتظار داشت است و تعیین می کند که آیا معامله گران دوباره وارد بازار می شوند یا خیر.

نمودارهای ۴ ساعته BTC/USDT و ETH/USDT.منبع: Trading View

چشم انداز تیره اقتصاد ایالات متحده و اقتصاد جهانی در سال ۲۰۲۳ توسط بانک های شرکت کننده در نشست داووس اعلام شده است و روند رو به رشد اخراج توسط شرکت های بزرگ فناوری فشار بیشتری را بر دارایی های رمزنگاری وارد خواهد کرد. ممکن است طول بکشد.

عناوین اخیر Cointelegraph و CNBC به جزئیات چگونگی اخراج مایکروسافت، آمازون و شرکت های فناوری مالی در سال گذشته بیش از ۶۰۰۰۰ کارمند را نشان می دهد و در ۱۸ ژانویه، مایکروسافت ۱۰۰۰۰ کارمند را اخراج کرد. موج دیگری از اخراج ها را برای هماهنگی اعلام کرد.

نویسنده: Ray Salmond

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا