اخبار ارز دیجیتال

وجه مشترک بیت کوین و ایلان ماسک: مدیر ارشد VanEck

فهرست

  • شرکت های ایلان ماسک و بیت کوین: چیزی مشترک
  • ماسک هنوز به فکر افتتاح دانشگاه با پرداخت شهریه DOGE است

جدیدترین توییت ایلان ماسک واکنش مشتاقانه ای را از سوی جامعه ارزهای دیجیتال در پلتفرم رسانه های اجتماعی برانگیخت. از جمله آنها گابور گورباکس، استراتژیست دارایی دیجیتال در VanEck و Tether بود.

این مدیر ارشد به این نکته اشاره کرد که شباهت زیادی بین کار ایلان ماسک و ارز دیجیتال پرچمدار جهان یعنی بیت کوین وجود دارد.

شرکت های ایلان ماسک و بیت کوین: چیزی مشترک

ایلان ماسک، غول فناوری، توییتی کنایه آمیز منتشر کرد که در آن رسانه ها بارها گزارش داده اند که یکی از شرکت های او در شرف سقوط است. ماسک اظهار داشت که اگر هر بار که این اتفاق می‌افتد، یک دلار به او می‌دادند، هرگز نیازی به جمع‌آوری پول نداشت.

گابور گورباچ با مقایسه شرکت های ماسک با بیت کوین پاسخ داد. وب سایتی وجود داشت که چند بار رسانه های اصلی بیت کوین را مرده اعلام کردند.

بر اساس توییت وی، این وب سایت در حال حاضر ۴۷۵ آگهی فوت بیت کوین دارد. گورباکس به غول فناوری پیشنهاد داد که یک ردیاب آنلاین مشابه با دسترسی عمومی رایگان راه اندازی کند.

ماسک هنوز به فکر افتتاح دانشگاه با پرداخت شهریه DOGE است

اوایل این هفته، مدیرعامل تسلا و . دوج کوین

همه چیز از روز یکشنبه آغاز شد که ماسک توییتی را که در سال ۲۰۲۱ ارسال کرد را لایک کرد. روز دوشنبه، او پرسید که آیا واقعاً باید مؤسسه فناوری و علم تگزاس را راه‌اندازی کند؟

جامعه ارزهای دیجیتال پاسخ مثبت داد و ماسک را به یاد پرداخت شهریه در Dogecoin که قبلاً به آن اشاره کرده بود، داد. بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران DOGE، که در توییتر با نام “شیبتوشی ناکاموتو” و “دوست توییتری” ماسک شناخته می شود، نیز در توییتی پاسخ حمایتی به این کارآفرین نوآور داد.

ماسک قبلاً تجربه افتتاح مدرسه خود را با برنامه درسی خود در اوایل دهه ۲۰۱۰ دارد. او فرزندانش را زمانی در آنجا قرار داد که از برنامه درسی مدرسه ای که می رفتند و نحوه تدریس دروس خوشش نمی آمد. این مدرسه نوآورانه Astra Nova School نام دارد و بر اساس محدوده SpaceX در کالیفرنیا ساخته شده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا