اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگران بیت کوین نقاط کلیدی قیمت بیت کوین را با چسبیدن گاوها به 26000 دلار علامت گذاری می کنند

در میان قسمت جدید نوسانات کم بیت کوین، خطوط حمایت و مقاومت قیمت بیت کوین بر روی شن در حال متبلور شدن است.

بیت کوین (BTC) پس از شروع معاملات وال استریت در 26 سپتامبر به پایین ترین سطح خود رسید، زیرا حرکت قیمت بیت کوین از نوسانات قابل توجه جلوگیری کرد.

نمودار BTC/USD 1 ساعته. منبع: TradingView

معامله گران بایننس مقاومت کمی در برابر قیمت بیت کوین دارند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که بزرگترین ارز دیجیتال در محدوده محدودی معامله می‌شود و پشتیبانی آن ۲۶۰۰۰ دلار است.

گاوهای بیت کوین با شروع هفته چندین بار سطح 26000 دلار را آزمایش کردند و این سطح هنوز در زمان نگارش این مقاله برقرار است.

ما ترکیب بزرگترین صرافی جهانی بایننس را تجزیه و تحلیل کردیم، شاخص های مادی منبع را زیر نظر گرفتیم و سناریوهای بالقوه آینده را یادداشت کردیم.

نقدینگی پیشنهادی 50 میلیون دلاری بین 25000 دلار و قیمت نقدی فعلی وجود داشت، در حالی که مقاومت غیرمستقیم تنها 6 میلیون دلار بود که کمی برای “کاهش قیمت” وجود داشت.

“ما در حال تماشا هستیم تا ببینیم دوباره پر می شود، حرکت می کند یا خورده می شود.” (بخشی از توضیحات) گفت.

شاخص‌های مواد تکرار کردند که 24750 دلار مانند هفته گذشته برای گاوهای نر یک «خط در شن» باقی می‌ماند و به سمت پایین‌ترین قیمت بیت کوین در اواسط ژوئن پیش می‌رود.

داده های دفتر سفارش بیت کوین/دلار بایننس. منبع: شاخص مواد/X

در همین حال، معامله‌گر و تحلیل‌گر محبوب Daan Crypto Trades وضعیت فعلی را «آنقدرها هم بد» نامید، اما دو سطح کلیدی را که می‌توانند روند جدید قیمت BTC را تعیین کنند، برجسته کرد.

اینها به صورت میانگین متحرک 200 هفته ای (MA) در 28000 دلار و منطقه پشتیبانی افقی در حدود 25000 دلار بودند.

او در آن روز به مشترکین X خود پیش‌بینی کرد: «تا آن زمان، احتمالاً در بازه‌های زمانی کوتاه شاهد اقدامات نوسان قیمتی خواهیم بود».

بیت کوین وارد فاز «فصلی مثبت» می شود

تد تاکس ماکرو، مفسر مالی، با تمرکز بر بیت کوین، با خوش بینی نسبت به بیت کوین به بقیه سال 2023 نگاه کرد.

مقاله مرتبط: فدرال رزرو دارایی بیت کوین را تحریک می کند، حجم مبادلات بیت کوین به پایین ترین حد در 5 سال گذشته می رسد

او می‌گوید: «بیت‌کوین در حال ورود به یک دوره فصلی قوی است. ادعا کرد.

Ted Talks Macro اشاره کرد که اکتبر به طور سنتی یک ماه سودآور برای دارندگان بیت کوین است و سال 2022 به لطف نرخ بهره معیار ایالات متحده به یک استثنا تبدیل شده است.

او ادامه داد: «اما برای BTC، این یک محیط بی سابقه است.

قبل از سال 2022، هیچ دنیایی وجود نداشت که در آن نرخ بهره بیت کوین بسیار بالاتر از 2٪ باشد… در همین حال، از اواخر سال 2023، نرخ وجوه فدرال بالای 5٪ است و بانک های مرکزی جهان می توانند این نرخ را برای مدت طولانی تری نیز حفظ کنند. در حالی که تلاش هایی برای کنترل تورم صورت می گیرد. ”

نمودار پیوست نشان می دهد که اکتبر به طور متوسط ​​موفق ترین ماه بیت کوین در طول سه سال گذشته بوده است، همانطور که داده های منبع نظارتی CoinGlass نیز وجود دارد.

بازده ماهانه BTC/USD (عکس از صفحه نمایش).منبع: Coinglass

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، بیت کوین می تواند در اواخر سال جاری با نزدیک شدن به نصف شدن یارانه بلوک بعدی بازگردد.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا