اخبار ارز دیجیتال

“هدف خود را انتخاب کنید” – تحلیلگر بیت کوین معتقد است که فدرال رزرو از گاوها حمایت می کند

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کیت آلن از متریال اندیکاتورز گفت، جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، اظهارات جنگ طلبانه او را ” پارس نکرد و نیش زد” و بیت کوین را به زیر 25000 دلار رساند.

بیت کوین (BTC) در 15 ژوئن پس از رسیدن به پایین ترین سطح سه ماهه در واکنشی فوری به تغییر سیاست اقتصادی ایالات متحده، به زیر 25000 دلار سقوط کرد.

نمودار شمع ساعتی بیت استمپ/دلار بیت‌استمپ. منبع: TradingView

هاک پاول «همه پارس می‌کند، بدون نیش»

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView تثبیت بیت کوین/دلار آمریکا را پس از زیان بیش از 3 درصد در روز قبل دنبال کردند.

فدرال رزرو مهلت انتظاری برای افزایش نرخ بهره (اولین بار از سال 2021) را در حالی که روحیه جنگ طلبانه خود را حفظ کرده است، ارائه کرده است. جروم پاول، رئیس فدرال رزرو پیشنهاد کرده است که ممکن است در آینده برای کنترل تورم به افزایش دیگری نیاز باشد.

در یک کنفرانس خبری، فرماندار به دیدگاه کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) اشاره کرد و گفت: «همانطور که قبلاً گفتم، تقریباً همه اعضای کمیته موافق بودند که چند افزایش دیگر نرخ بهره قبل از پایان سال مناسب خواهد بود. سال. من آن را پیش بینی می کنم.

با این حال، در این جلسه، با توجه به اینکه چقدر و با چه سرعتی پیش رفته‌ایم، ایده خوبی است که در محدوده هدف قفل شویم تا کمیته بتواند اطلاعات اضافی و پیامدهای آن را برای سیاست‌های پولی ارزیابی کند. من تصمیم گرفتم عاقلانه باشد.»

در نتیجه، داده‌های ابزار FedWatch گروه CME امروز نشان داد که بازار بیش از 70 درصد احتمال افزایش نرخ را در نشست بعدی FOMC در ماه جولای دارد.

نمودار احتمال نرخ بهره هدف فدرال رزرو.منبع: CME Group

سیگنال های مختلط منجر به فشار نزولی بیشتر بر عملکرد قیمت شکننده ارزهای دیجیتال شده است.

اما همه به دورنما خوشبین نبودند. کیت آلن، یکی از بنیانگذاران منبع نظارتی شاخص های مواد، رویدادهای فدرال رزرو را تجزیه و تحلیل کرد و پاول را به عنوان ” پارس کردن اما نه گاز گرفتن” توصیف کرد.

او گفت: «او یک تلگراف فوق‌العاده شاهین فرستاد تا بازار را رام کند، اما یک مکث فوق‌العاده اجرا کرد. گفت دنبال کننده توییتر.

“لطفا یک هدف را انتخاب کنید.”

نمودار پیوست مناطق پشتیبانی اصلی برای BTC/USD را نشان می‌دهد که طی 6 سال گذشته از زمان بالاترین قیمت 20000 دلاری تشکیل شده‌اند.

نمودار مشروح BTC/USD.منبع: کیت آلن / توییتر

نوسانات قیمت BTC بیشتر افزایش خواهد یافت

در ادامه، آنالیز استدلال کرد که تصویر پویایی قیمت BTC می‌تواند جالب‌تر باشد.

مرتبط: عرضه بیت کوین ایالات متحده بیش از 10٪ در سال گذشته کاهش یافته است – Glassnode

Trading Suite’s Decentrader خاطرنشان کرد که این نقطه به منطقه نقدینگی طولانی اهرمی نزدیک می شود.

Maartunn، یکی از همکاران پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره ای CryptoQuant می گوید: «دوباره، نوسانات در راه است. تاکید کرد در آن روز.

“قیمت بیت کوین ثابت است، اما بهره باز 439 میلیون دلار افزایش یافته است. ) نشان می دهد که در تعادل است.”

نمودار مشروح داده های مبادله BTC/USD.منبع: مارتین / توییتر

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا