اخبار ارز دیجیتال

تجزیه و تحلیل بیت کوین قیمت “سخت” BTC را تا زمانی که FOMC 27000 دلار حفظ کند، پیش بینی می کند

کارشناسان بازار بیت کوین انتظار دارند که نوسانات قیمت بیت کوین حول آخرین تصمیم FOMC برای نرخ بهره و کنفرانس مطبوعاتی فدرال رزرو افزایش یابد.

بیت کوین (BTC) تا 20 سپتامبر به عنوان روز کلیدی اقتصاد کلان هفته معاملات ارزهای دیجیتال در 27000 دلار باقی ماند.

نمودار BTC/USD 1 ساعته. منبع: TradingView

بازار قرار است به نوسانات قیمت بیت کوین پاسخ دهد

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که تمرکز قیمت بیت کوین نسبت به هفته قبل به سمت بالا تغییر کرده است.

بازار کریپتو نسبت به تصمیمات نرخ بهره فدرال رزرو ایالات متحده ابراز اطمینان کرد. کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) قرار بود آخرین تغییرات را در ساعت 14:00 به وقت شرقی اعلام کند.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، داده‌های ابزار FedWatch گروه CME نشان می‌دهد که پیش‌بینی‌ها تقریباً به اتفاق آرا به نفع باقی ماندن نرخ‌های بهره در سطوح فعلی هستند، و در زمان نگارش این مقاله، شانس همچنان 99 درصد است.

“بازار با احتمال 99 درصد قیمت گذاری شده است که فدرال رزرو در این جلسه فدرال رزرو را بدون تغییر رها کند. داده ها از این امر حمایت می کنند، با توجه به اینکه تورم اصلی CPI اکنون برای فدرال رزرو به صورت سالانه سه ماهه در مسیر قرار دارد.” مفسر مالی تد تاکس. ماکرو گفت. گفت برخی از آخرین تحلیل‌های او X تعداد مشترکین را نشان می‌دهد.

این می تواند اولین جلسه ای باشد که فدرال رزرو تشخیص می دهد که تورم در مسیر درستی حرکت می کند…

نمودار احتمال نرخ بهره هدف فدرال رزرومنبع: CME Group

با این وجود، این رویداد منجر به نوسانات کوتاه مدت شد.

منابع نظارتی Material Indicators وضعیت دفتر سفارش BTC/USD را در Binance، بزرگترین صرافی جهان، تجزیه و تحلیل کرد و دریافت که نقدینگی در اطراف قیمت نقدی بسیار ناچیز است.

در بخشی از این تفسیر آمده است: «اگر چیزی وجود دارد که برجسته است، این است که نقدینگی به طور ناچیز در سراسر محدوده پخش شده است. گفت.

ممکن است برخی دیوارها بالا بروند، اما در حال حاضر به نظر می رسد دفتر سفارش برای نوسانات بیشتر تنظیم شده است.

شاخص‌های مواد افزودند که سخنرانی و کنفرانس مطبوعاتی بعدی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، باید منجر به اقدامات «تند» بیشتر قیمت بیت‌کوین شود.

نمودار پیوست نشان می دهد که در حالی که مقداری از نقدینگی پیشنهاد دهنده در 26,650 دلار باقی مانده است، مبلغ پیشنهادی موثر هنوز فقط 25,000 دلار است. نکته مثبت این است که فروشندگان منتظر قیمت BTC محلی 27450 دلار بودند که بالاترین قیمت از سپتامبر است.

داده های دفتر سفارش بیت کوین/دلار بایننس. منبع: شاخص مواد/X

معامله گران بیت کوین بر سطوح کلیدی تمرکز می کنند

متعاقباً، برخی انتظار داشتند که برخی از سطوح دامنه به عنوان بخشی از واکنش FOMC زیر سؤال رود.

مطالب مرتبط: باندهای بولینگر بیت کوین در حالی که قیمت بیت کوین برای 27000 دلار رقابت می کند به منطقه اصلی می رسد

معامله گر محبوب Daan Crypto Trades گفت: “امروز فرصتی برای توقف به دلیل نوسانات بالا است.” پیشنهاد شد.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Daan Crypto Trades/X

تاجر همکار گل گفت: قابل انتظار باشد معامله گر Skew در حین بررسی طیف گسترده ای از فعالیت های مبادلاتی در حین تجزیه و تحلیل “بالا و پایین” بیت کوین، یک محیط معاملاتی فعال FOMC را پیش بینی کرد.

در همین حال، کریپتو تونی 26800 دلار را به عنوان خط محافظت از گاوهای بیت کوین تعیین کرده است.

“این چیزی است که من برای حفظ موقعیت طولانی به دنبال آن هستم. باید بالاتر از منطقه حمایتی 26800 دلاری باقی بماند، در غیر این صورت خطر سفر را به خطر می اندازیم.” نظر داد همراه با نمودار خودش.

متعاقباً، برخی انتظار داشتند که برخی از سطوح دامنه به عنوان بخشی از واکنش FOMC زیر سؤال رود.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Cryptotony/X

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا