🚨 اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگر برتر پیش بینی می کند که بیت کوین در سال ۲۰۲۴ به بالاترین حد خود برسد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Michaël van de Poppe، تحلیلگر رمزارز که به دلیل پیش‌بینی‌های هوشمندانه‌اش معروف است، اخیراً با استفاده از X (توئیتر سابق) موارد زیر را گفت: برای به اشتراک گذاشتن افکار او در مورد آینده بیت کوین (BTC). توییت Van de Poppe هیجان و کنجکاوی را در بین علاقه مندان به ارزهای دیجیتال برانگیخت زیرا نگاهی اجمالی به آنچه ممکن است برای محبوب ترین ارز رمزنگاری جهان در پیش باشد را نشان داد.

Van de Poppe در توییتی نوشت که قیمت بیت کوین در یک محدوده گیر کرده و بازارها در تعادل هستند. وی با بیان اینکه در ماه های آینده ساختار وابسته به بازه را بررسی خواهد کرد، گفت: در ۳/۴ سال ۲۰۲۴. او پیش‌بینی کرد که تثبیت پس از یک حرکت نهایی به سمت ۴۸۰۰۰ دلار قبل از نصف شدن پیش از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ در سه ماهه اتفاق می‌افتد.

سناریوی بازیابی قیمت بیت کوین

بیت کوین بعدی رویداد نصف شدن انتظار می رود در آوریل ۲۰۲۴ برگزار شود. از لحاظ تاریخی، این رویدادها منجر به افزایش کمیاب و متعاقب آن افزایش قیمت بیت کوین شده است. پیش‌بینی ون دی پوپ با این ایده مطابقت دارد که قیمت بیت‌کوین می‌تواند رشد قابل‌توجهی را پس از رویداد نصف شدن در سال ۲۰۲۴ تجربه کند.

در همین حال، بالاترین رکورد کنونی بیت کوین به رقم چشمگیر ۶۹۰۴۴ دلار می رسد که یک رکورد در سال ۲۰۲۱ است. پیش بینی Van de Poppe نشان می دهد که بیت کوین می تواند از این قله قبلی عبور کند و به اوج های جدیدی برسد که بدون شک توجه سرمایه گذاران را به خود جلب خواهد کرد. سرمایه گذاران و علاقه مندان در سراسر جهان.

طبق آخرین داده های موجود، قیمت فعلی بیت کوین ۴۳۰۸۸ دلار است که نشان دهنده افزایش ۰.۲۳ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است. علاوه بر این، حجم معاملات ۲۴ ساعته بیت کوین به میزان قابل توجهی ۲۰.۸۱ درصد افزایش یافت و در حال حاضر به ۱۵,۵۸۷,۷۱۶,۵۵۶ دلار می رسد. این آمار نشان می دهد که علاقه به فعالیت های معاملاتی بیت کوین دوباره افزایش یافته است.

داده های CoinGlass آشکار می کند علاقه باز به بیت کوین به میزان قابل توجهی ۳.۵۶ درصد افزایش یافته و اکنون به ۱۸.۱۹ میلیارد دلار رسیده است. صرافی پیشرو بایننس با ۳.۳۹ میلیارد دلار، بای بیت با ۲.۵۸ میلیارد دلار و Bitget با ۱.۱۶ میلیارد دلار، سهم اصلی این موقعیت باز را در اختیار دارند. این نشان دهنده افزایش علاقه سرمایه گذاران نهادی و فردی به بیت کوین است.

به طور کلی، جامعه مشتاقانه منتظر پتانسیل بیت کوین برای رسیدن به اوج های جدید در سال ۲۰۲۴ است. پیش بینی Michaël van de Poppe مبنی بر اینکه قبل از نصف شدن به ۴۸۰۰۰ دلار می رسد و در اواخر سال ۲۰۲۴ به بالاترین حد خود می رسد، هیجان و خوش بینی را در بین علاقه مندان به بیت کوین برانگیخته است. .


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا