اخبار ارز دیجیتال

ناجا رابرتز، مدافع بیت کوین توضیح می دهد که چرا بیت کوین ابزاری برای توانمندسازی است

پادکست Agenda مفاهیم حاکمیت مالی، توانمندسازی سیاه پوستان و وعده بیت کوین را با مبتکر Nadja Roberts بررسی می کند.

وقتی از ۱۰ نفر در مورد هدف اصلی بیت کوین سوال شد، حداقل یکی گفت که هدف از آن حذف واسطه ها، کاهش هزینه های تراکنش و توانمندسازی کسانی است که ممکن است به زیرساخت های مالی مدرن دسترسی نداشته باشند. من می گویم بله.

همه این کادرها ممکن است تیک خورده باشند، اما پدیده دیگری در فناوری مالی و به طور کلی فناوری این است که همه به یک اندازه از تغییرات دگرگونی که در مورد آن ایجاد می کند بهره نمی برند. البته، این به دلایل منحصر به فرد مختلفی اتفاق می‌افتد، برخی عمدی و برخی غیرعمدی، اما پدیده تغییر فناوری که برخی افراد را پشت سر می‌گذارد، مشکل نسبتاً منحصربه‌فردی ایجاد می‌کند.

بیت کوین چگونه می تواند سیاهپوستان آمریکایی را قدرتمند کند؟

در قسمت این هفته دستور جلسه — پادکست کوین تلگراف که امکانات ارزهای رمزنگاری شده، بلاک چین، وب ۳ را بررسی می کند و اینکه چگونه مردم عادی می توانند از فناوری برای ارتقاء سطح و بهبود زندگی خود استفاده کنند — میزبانان ری سالموند و جاناتان دی یانگ، فعالان، مربیان و چندین سازمان مرتبط با رمزنگاری از جمله میلیونرهای بلک بیت کوین هستند. مبادلات بیت کوین و کمپ های کودکان متمرکز بر فناوری.

به گفته رابرتز، بیت کوین (BTC) خود آخرین امید و فرصت بزرگ برای توانمندسازی سیاه پوستان است. به همین دلیل، او پنج سال گذشته را وقف انتشار کلمات خوب ساتوشی ناکاموتو و اصول اولیه سواد مالی کرده است.

بیت کوین ممکن است راهی برای آزادی باشد

به عنوان مورد اصلی او دلیل وجودرابرتز توضیح داد:

اعلامیه رهایی بیش از ۱۵۰ سال پیش امضا شد. در آن زمان کمتر از ۱٪ از ثروت این کشور در اختیار سیاه پوستان آمریکایی بود. کمتر از ۱٪ از دارایی ها […] بیت کوین به ما این فرصت را می دهد تا برای اولین بار در تاریخ، تا حدی از خود حاکمیت داشته باشیم و پول خود را کنترل کنیم. زیرا کسانی که پول دارند بر همه چیز حکومت می کنند. بنابراین اگر ما صاحب پول خود هستیم، می توانیم کنترل زندگی خود را در دست بگیریم. ”

رابرتز توضیح داد که خود حاکمیت مالی بسیار مهم است. به‌ویژه سیستم‌هایی مانند ایالات متحده از نظر تاریخی گروه‌های خاصی را از ابزارها و منابعی که منجر به ایجاد ثروت بین نسلی می‌شود، محروم کرده‌اند.

آقای رابرتز گفت:

ما باید خودمختاری داشته باشیم زیرا هیچ کس جز ما به ما اهمیت نمی دهد و ما باید این را در ذهن خود درک کنیم. و این چیزی است که ما به جامعه آموزش می دهیم، بنابراین بیت کوین تنها اولین پله است، دوباره، مردم با پول قدرت دارد، بنابراین نه فقط خانواده، ما می‌خواهیم پول خود را حفظ کنیم تا قدرت انجام کارهای مورد نیاز جامعه را داشته باشیم، زیرا در پایان روز، همه چیز حول محور اقتصاد می‌چرخد.»

مرتبط: NFT های موسیقی به سازندگان مستقل کمک می کنند تا کسب درآمد کنند و پایگاه های طرفداران ایجاد کنند

انقلاب ها اغلب از تلویزیون پخش نمی شوند

نوسانات بالای بیت کوین، افزایش تقلب در بخش ارزهای دیجیتال و افرادی که مهارت های سواد مالی محدودی دارند، عاقلانه است که به سرمایه گذاری در دارایی های نوظهور مانند بیت کوین توصیه کنند. وقتی از آقای رابرتز پرسیده شد که آیا یا نه، آقای رابرتز اشاره کرد که انقلاب هرگز از تلویزیون پخش نخواهد شد.

به گفته رابرتز، سواد دریچه ای برای خودکفایی است، بنابراین اولین تمرکز او و زیرزمین دیجیتال این است که ابتدا به مردم کمک کند ارزش پس انداز خود را بدون توجه به ارزششان درک کنند. am. او بر مفاهیمی که حول سود مرکب و میانگین هزینه دلار می چرخد ​​تاکید می کند، و وقتی نوبت به نوسانات می رسد، رابرتز به سرمایه گذاران بالقوه می گوید که زمان در بازار موثرتر از تلاش برای زمان بندی آن است.

من به جامعه یاد نمی دهم که زمان بازار را تعیین کنند زیرا زمان در بازار بهتر از زمان بندی در بازار است. به همین دلیل است که من به جامعه خود در مورد میانگین هزینه دلار آموزش می دهم. […] هر کاری که به طور منظم انجام می دهید، به انجام آن ادامه دهید، اما فقط ساتوشی را به مجموعه خود اضافه کنید. و خودتان ساتوشی بخرید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد رابرتز، قسمت کامل را تماشا کنید. دستور جلسه دیگر نمایش‌های جدید کوین‌تلگراف را در صفحه پادکست‌های جدید کوین‌تلگراف، Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn ببینید.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در این پادکست فقط مربوط به شرکت کنندگان است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Ray Salmond

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا