اخبار ارز دیجیتال

طرفداران بیت کوین با شبکه لایتنینگ برای افزایش آگاهی بیت کوین مخالفت می کنند

یکی از کاربران توییتر در بریتانیا ساعت‌ها برای نشان دادن شبکه لایتنینگ بیت‌کوین به افراد غریبه در اینترنت پرداخت‌های خرد فرستاد.

طرفداران بیت کوین (BTC) در توییتر، معروف به ShireHodl یا به سادگی Shire، در پاسخ به استخر شبکه لایتنینگ مایکل سیلر، بیش از ۱۱۰ پرداخت خرد را به کاربرانی که برای اولین بار بیت کوین لایتنینگ داشتند ارسال کردند.

شایر از کاربرانی که تازه وارد لایتنینگ شده‌اند خواسته است که کیف پول لایتنینگ را از اپ استور یا فروشگاه Google Play دانلود کرده و یک فاکتور QR ارسال کنند. برای پرداخت صورتحساب، شایر کد را با دوربین خود اسکن کرد و شبکه لایتنینگ بیت کوین مسئولیت بقیه را بر عهده گرفت. شایر در توییتی گفت که قبل از رفتن به رختخواب ۱۰۰۰ صندلی برای هر کسی که برایش مهم است ارسال می کند.

شایر به کوین تلگراف گفت: «از ۱۰۰۰ جلسه، ما حدود ۱۱۰ پرداخت را انجام دادیم. Sats مخفف Satoshis است و کوچکترین واحد بیت کوین است. ۱۰۰ میلیون ساتوشی در ۱ بیت کوین وجود دارد. شایر گفت:

“این مقدار زیادی نیست. در مجموع حدود ۲۰ دلار است، اما در مجموع کمتر از یک سنت است. من نمی توانستم این کار را با کارت اعتباری یا بدهی انجام دهم زیرا هزینه ها بیشتر از مبلغی بود که ارسال کردم.”

به طور کلی، شایر بیش از ۱۱۰ پرداخت خرد ارسال کرد و به طور موثر ۱۱۰ کاربر جدید را به شبکه لایتنینگ وارد کرد. صاحبان مشاغل پذیرش لایتنینگ بیت کوین را به دست خود گرفته اند زیرا متوجه شده اند که بسیاری از کاربران بیت کوین قبلاً هرگز از لایتنینگ استفاده نکرده بودند.

مایکل سیلر، رئیس اجرایی میکرواستراتژی، در یک نظرسنجی از بیش از ۶۰۰۰۰ نفر پرسید که آیا تا به حال از لایتنینگ بیت کوین استفاده کرده اند یا خیر.

منبع: توییتر

نتایج نظرسنجی مایکل تالر، شایر را دعوت به عمل کرد. او به کوین تلگراف گفت: «۶۰ درصد از پاسخ‌دهندگان در نظرسنجی او گفتند که هرگز از کیف پول لایتنینگ استفاده نکرده‌اند، بنابراین این یک انگیزه کوچک برای تلاش بود.»

ما همچنین می‌دانستیم که هزینه‌های ما بسیار پایین خواهد بود و شرکت‌کنندگان ما در سرتاسر جهان حضور خواهند داشت، بنابراین نشان دادیم که چگونه LN بدون مرز است و پرداخت‌های خرد را برای انواع برنامه‌های آینده امکان‌پذیر می‌سازد.

در واقع، اخبار اخیر نشان می دهد که شبکه لایتنینگ برای تسهیل پرداخت های فرامرزی در سراسر آفریقا استفاده می شود.

مربوط: بیت کوین بدون اینترنت: سرویس پیام کوتاه به شما امکان می دهد بیت کوین را با متن ارسال کنید

شایر ماکسیمالیست بیت کوین اضافه کرد که آزمایشات و مسترکلاس های او فقط با بیت کوین کار می کند. هزینه ها بالاست و تسویه حساب زمان می برد. ”

“برای اینکه بتوانیم این را در جهان و کاربردهای آن مقیاس کنیم، ما نیاز به تسویه فوری دارایی های با نقدینگی بالا داریم. فقط بیت کوین می تواند این نقش را ایفا کند.”

شایر قصد دارد به ارسال ساتوشی ها از طریق رعد و برق ادامه دهد تا نشان دهد که بیت کوین می تواند روزی به پول جهانی تبدیل شود.نویسنده: Joseph Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا