اخبار ارز دیجیتال

مشارکت لایتنینگ با غول خرده فروشی پذیرش بیت کوین در مکزیک را تسریع می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

“تصور کنید Best Buy، Bank of America، Fox News، و یک تیم NFL همگی متعلق به یک فرد باشند.” مدیر عامل Ibex Mercado، خوزه رموس، به Cointelegraph گفت.

بزرگترین کنفرانس بیت کوین (BTC) جهان، “بیت کوین ۲۰۲۳” که در میامی فلوریدا برگزار شد، با موفقیت به پایان رسید. کنفرانس های گذشته پذیرش ملی، ادغام ارزهای دیجیتال در مقیاس بزرگ در ایالات متحده و پذیرش بیت کوین در جزایر و سرزمین های سراسر جهان را اعلام کرده اند.

با این وجود، بیت کوین ۲۰۲۳ توجه یک مشارکت را که می تواند پیامدهای قابل توجهی برای پانزدهمین اقتصاد بزرگ جهان داشته باشد، جلب نکرد.

خوزه رموس، مدیر عامل آیبیکس مرکادو، روز صنعت بیت کوین ۲۰۲۳ را به پایان رساند. او از شراکت با گروه سالیناس، یکی از بزرگترین شرکت های مکزیک خبر داد. به بیان ساده، این مشارکت میلیون‌ها مکزیکی را قادر می‌سازد تا از شبکه لایتنینگ بیت کوین برای پرداخت قبوض اینترنت خود در اپراتور محبوب توتال پلی استفاده کنند.

نکته مهم این است که گروه سالیناس دارای ده ها عملیات در سراسر مکزیک است. بنیانگذار آن، میلیاردر ریکاردو سالیناس پریگو، سومین فرد ثروتمند در کشور و یک ماکسیمالیست معروف بیت کوین است.

نه تنها میلیون ها مکزیکی قبلاً با ادغام پرداخت های لایتنینگ بیت کوین به بیت کوین معرفی شده اند، بلکه همانطور که رموس به کوین تلگراف توضیح داد، توتال پلی بخشی از یک شرکت بزرگ سالیناس است. یکی از خرده فروشان کوچک در این بخش است.

تصور کنید Best Buy، بانک آمریکا، فاکس نیوز، و یک تیم NFL همگی متعلق به یک فرد هستند.

ریموس توضیح داد که این فقط نوک کوه یخ چیزی است که در مکزیک اتفاق می‌افتد، زیرا بیت‌کوین و لایتنینگ به همگرایی ادامه می‌دهند و روی رمپ و خارج از رمپ کسب‌وکار بیت‌کوین بیشتری را جذب می‌کند. ریموس از طریق یک لینک ویدیویی توضیح داد که ارز فیات و بیت کوین را می توان آزادانه تر در مکزیک مبادله کرد.

“شما یک کیف پول دارید و می خواهید بتوانید از پزو مکزیکی در مکزیک استفاده کنید. یا یک صرافی دارید و می خواهید تعادلی برای مشتریان مکزیکی خود ایجاد کنید. این کار را از طریق CoinPro یا Grupo Salinas انجام دهید. می توانید انجام دهید.”

این همکاری آغازی بر قابلیت های لایتنینگ در سراسر گروه سالینا است. یک «برنامه رعد و برق برای کارمندان، یک برنامه فوق‌العاده برای تیم‌های فوتبال که همان کاری را که پرث هیت انجام داد تا تعامل طرفداران را به روش‌های ابتکاری انجام دهد» وجود خواهد داشت.

تیم بیس بال استرالیا Perth Heat استاندارد بیت کوین را در سال ۲۰۲۱ پذیرفته است و «Sats4Stats» را معرفی کرده است که در آن بازیکنان در صورت رسیدن به یک هوم ران، بازیکنان به بیت کوین پول می گیرند و بیت کوین دریافت می کنند. علاوه بر این، شبکه لایتنینگ برای فعالیت های تعامل با طرفداران استفاده می شود. به عنوان مثال، در طول یک بازی بیسبال، ریموس توضیح داد: “وقتی بازیکنی یک پایگاه را می دزدد، یک QR روی صفحه چشمک می زند و اولین کسی که آن را اسکن می کند برنده ساتوشی می شود.”

بازیکنان می توانند ساتوشی را مستقیماً برای بازیکنان در طول بازی بیسبال پرث هیت ارسال کنند. منبع: PerthHeat.com.au

ریموس روی صحنه در بیت کوین ۲۰۲۳ گفت: در اولین سال فعالیت خود، بازیکنان پرث هیت ۱ درصد اضافی از طریق بیت کوین به دست آوردند. برای چنین فناوری “نابهنگام” است، اما ۱٪ اضافی در حال حاضر دلگرم کننده است.

Grupo Salinas مالک باشگاه های فوتبال مکزیکی Mazatlan و Club Puebla است. مانند پرث هیت، هواداران می‌توانند بلافاصله با اسکن یک کد QR روی صفحه استادیوم وقتی بازیکنی گل می‌زند، پول رایگان به شکل بیت‌کوین یا ساتسیس دریافت کنند.

عکسی از برخی از برندهای Grupo Salinas در خرده فروشی، بانکداری، ورزش و تبلیغات. منبع: GrupoSalinas.com

Ibex Mercado فرصت بزرگی را برای مشارکت مالی ارائه شده توسط شبکه لایتنینگ درک می کند. Lemus Ibex را در همسایگی گواتمالا تأسیس کرد، که دو سال پیش یکپارچه‌سازی شبکه لایتنینگ را برای کیف پول Chibo السالوادور، که در واقع میلیون‌ها نفر از مردم سالوادور را بانکداری می‌کرد، فراهم کرد.

ریموس توضیح داد که افزایش پذیرش بیت کوین می تواند زندگی افراد بدون بانک و محروم را بهبود بخشد. علاوه بر این، شمول مالی فقط به معنای ارائه خدمات بانکی به افراد بدون بانک نیست.

“این توانایی برای افزایش سرمایه برای شرکت است. این توانایی باز کردن خودمان به بازار گسترده تر است. این برای من یک شمول مالی واقعی است.”

در نهایت، ریموس پتانسیل مکزیک را به عنوان یک مقصد بیت کوین برجسته کرد. من فکر می‌کنم مکزیک به جایی خواهد رسید که واقعاً پیشرفت کند.» به طور کلی، سال ۲۰۲۲ سال امیدوارکننده‌ای برای پذیرش بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال در این کشور بود. از تاسیس یک شرکت حواله ارزهای دیجیتال در مکزیک تا گسترش صرافی ارزهای دیجیتال.

مربوط: همانطور که بازرگانان گواتمالایی بیت کوین را معرفی می کنند، تعداد خالکوبی های بیشتری در یک زمان ۱BTC خواهد بود.

آیا این بدان معناست که علاقه مندان به ارزهای دیجیتال به زودی می توانند مانند السالوادور با بیت کوین زندگی کنند؟

بیایید فرض کنیم که شما بیشتر عمر خود را در بیت کوین سپری می کنید. من فکر می کنم ۱۸ ماه یک هدف معقول است که بتوانید بیشتر عمر خود را با بیت کوین انجام دهید.

به طور مشابه، شراکت با گروه سالیناس به ۱۸ ماه کار و آماده سازی نیاز داشت. ریموس نتیجه گرفت که مشارکت ها و پروژه های بیشتری برای مکزیک برنامه ریزی شده است، اما برای به اشتراک گذاشتن جزئیات خیلی زود است.

مجله: باشگاه فوتبال رئال بدفورد پیتر مک کورمک بیت کوین را در سطح جهانی به ارمغان می آوردنویسنده: Joe Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا