اخبار ارز دیجیتال

نزدیک به 1 میلیون آدرس بیت کوین دارای حداقل 1 بیت کوین است

در حالی که تعداد آدرس‌های بیت‌کوین «کل کوینر» به بالاترین حد خود می‌رسد، مانده‌های مبادله همچنان به پایان می‌رسد.

آدرس‌های کیف پول کوچک در اکوسیستم بیت کوین (BTC) با وجود آشفتگی بازار همچنان به انباشت بیت کوین ادامه می‌دهند.

تعداد آدرس های شناخته شده در بلاک چین بیت کوین که دارای 1 بیت کوین یا بیشتر هستند به رکورد بالایی رسیده است. بر اساس گزارش شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Glassnode، تعداد کیف پول هایی که حداقل 1 بیت کوین دارند به 950000 رسیده است.

موجودی بیت کوین 1 بیت کوین یا بیشتر از نوامبر افزایش یافته است.منبع: Glassnode

جیک وودهاوس میزبان پادکست بیت کوین به کوین تلگراف گفت: با این حال، همانطور که آخرین داده‌های بازار بیت‌کوین نشان می‌دهد، اقدام قیمت نباید با ارزش اشتباه گرفته شود. ‘ او اضافه کرد:

جریان اصلی فریاد می زند: «مردم سراسر جهان بیت کوین را فرصتی برای انباشت دارایی می دانند که آنقدر کم ارزش است که اکثر مردم بر این باورند که با سقوط قیمت بی ارزش می شود، بنابراین بیت کوین «بیت کوین مرده است» است… درست است؟ واضح است که بسیاری مخالف هستند. ”

بیت کوین “Prev” نامی است که به عموم مردم در سراسر جهان که از بیت کوین پشتیبانی می کنند داده می شود. پلبس بیت کوین را خرید و علیرغم تلاش های رسانه های اصلی برای جشن گرفتن فناوری غیرمتمرکز، همچنان به بیت کوین اعتقاد دارد.

این روند با خروج میلیاردها دلار بیت کوین و ارزهای دیجیتال از مبادلات مطابقت دارد. همانطور که وودهاوس نشان می دهد، ابزار فروتن بیت کوین سطح بالاتری از اعتقاد را نشان می دهد در حالی که قیمت در اوایل نوجوانی تقلب می شود.

وودهاوس به فکر خود مدیریتی است. شرط من: اکثریت» در واقع، پس از شکست FTX، برخی از علاقه مندان به بیت کوین در حال یادگیری نحوه مدیریت بیت کوین های خود هستند و رکورد برداشت از صرافی ها را ثبت می کنند.

موجودی بیت کوین در صرافی ها روند نزولی دارد.منبع: Glassnode

داده های Glassnode نشان می دهد که مانده ارز از ابتدای سال روند نزولی داشته است. موجودی مبادله در ژانویه حدود 2.8 میلیون بود که تقریباً 15 درصد از کل عرضه بیت کوین استخراج شده را نشان می دهد. موجودی مبادله در نوامبر به 2.3 میلیون بیت کوین کاهش یافت که کمتر از 11 درصد از کل عرضه بود.

مربوط: کیف پول سخت افزاری لجر در اثر زلزله FTX آسیب دیده – CTO

وودهاوس در گفتگو با Cointelegraph گفت: یک سیگنال بسیار مثبت برای گاوهای بیت کوین. ”

میلیاردر مایکل سایلر، یکی از ثروتمندترین گاوهای بیت کوین، با این موضوع موافق است. تالر اخیراً خرده‌ای از خرد بازار خرسی را با Cointelegraph به اشتراک گذاشته است. او به خریداران بیت کوین توصیه کرد آرامش داشته باشند و روی تصویر بزرگ تمرکز کنند.

نویسنده: Joseph Hall

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا