اخبار ارز دیجیتال

با وجود فروش نهنگ، انباشت بیت کوین به رکورد ۸۰۰ هزار نفر رسید

شخصی در حال انباشت بیت کوین در بازار نزولی بیت کوین ۲۰۲۲ است و این روند هیچ نشانه ای از معکوس شدن را نشان نمی دهد.

انباشت بیت کوین (BTC) در کریسمس امسال با ادامه توزیع مجدد عرضه بیت کوین (BTC) به نقطه عطف جدیدی نزدیک می شود.

داده‌های شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Glassnode نشان می‌دهد که کل موجودی BTC به اصطلاح «آدرس‌های تجمع» به بالاترین حد خود نزدیک شده است.

آدرس بیت کوین “فقط HODL” نزدیک به یک میلیون است

در پشت صحنه بازار نزولی بیت کوین ۲۰۲۲، نهادهای خاصی در مورد استراتژی سرمایه گذاری بیت کوین خود تردیدی ندارند.

طبق گفته گلس‌نود، آدرس‌های ذخیره‌سازی بیت‌کوین بیش از هر زمان دیگری وجود دارد و موجودی بیت‌کوین موجود در آن‌ها نزدیک به رکورد بالایی است.

این شرکت توضیح می‌دهد: «آدرس‌های انباشت به‌عنوان آدرس‌هایی تعریف می‌شوند که حداقل دو انتقال بدون گرد و غبار داشته‌اند و هرگز از وجوه استفاده نکرده‌اند.

گلس‌نود می‌افزاید که کسانی که متعلق به کیف‌پول‌های صرافی و ماینرها هستند از این فهرست حذف می‌شوند و آدرس‌هایی که آخرین بار بیش از هفت سال پیش فعال بوده‌اند نیز از فهرست حذف می‌شوند.

نمودار تعادل آدرس انباشت بیت کوین منبع: Glassnode

با این وجود، تا ۲۵ دسامبر، آدرس‌های تجمعی شامل ۳,۰۹۹,۸۲۸ بیت کوین بود.

این عدد در حال نزدیک‌تر شدن و نزدیک‌تر شدن به بالاترین سطح تاریخ یعنی ۳,۴۰۳,۲۸۰ BTC است که در آگوست ۲۰۱۵ مشاهده شد. از کریسمس ۲۰۲۱، موجودی آدرس تجمعی ما تقریباً ۱۸٪ افزایش یافته است.

تا ۲۵ دسامبر ۲۰۲۲، در مجموع ۷۹۳۵۹۱ آدرس فضای ذخیره واجد شرایط وجود داشت.

نمودار آدرس انباشت بیت کوین منبع: Glassnode

فروشندگان نهنگ “بالا”؟

در همین حال، تجزیه و تحلیل دیگری از پلتفرم تحلیل زنجیره‌ای CryptoQuant نشان می‌دهد که روند کلی بلندمدت صعودی باقی می‌ماند، حتی با کاهش قرار گرفتن در معرض BTC توسط دارندگان بزرگ.

مطالب مرتبط: با فراموش کردن FTX توسط کاربران، برداشت‌های صرافی بیت‌کوین به پایین‌ترین حد خود در ۷ ماه گذشته رسید.

فروش دارندگان بزرگتر (نهنگ) به دارندگان کوچکتر (خرده فروشی) چیزی است که شما واقعاً می خواهید ببینید، نظریه بیت کوین طولانی مدت را باور کنید یا نه. مارتون در بخشی از یک پست وبلاگی در ۲۱ دسامبر گفت. من در حال نوشتن برای

“در یک بازه زمانی کوتاه تر، این هنوز یک خطر مداوم است. اما در تصویر بزرگتر، ما معتقدیم که این برای کل شبکه بیت کوین سالم است.”

نمودار پیوست تغییر در ارزش خروجی تراکنش‌های خرج نشده (UTXO) را نشان می‌دهد که ارزش تراکنش‌هایی بین ۰.۱ و ۱ بیت کوین به طور قابل توجهی در Q4 افزایش یافته است.

نمودار باند ارزش بیت کوین UTXO. منبع: CryptoQuant

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، کاهش تعداد کیف پول بیت کوین نتیجه انفجار FTX بود، به طوری که کاربران با عجله سکه‌ها را از صرافی‌هایی که در آن ذخیره می‌شد حذف کردند.

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا