🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین ۵۰۰۰۰ دلار: پمپلیانو می گوید بیت کوین باید افزایش یابد، نه به دلیل نصف شدن

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • بیت کوین: “قیمت باید افزایش یابد” – پومپلیانو
  • ETF بیت کوین رکورد ۳۰ ساله را شکست

آنتونی پمپلیانو، سرمایه‌گذار VC و پادکست بیت‌کوین، پیش‌بینی خود را برای افزایش مگا بیت کوین بیان کرد. او انتظار دارد که قیمت طلای دیجیتال بسیار بالاتر از سطح ۵۰۰۰۰ دلار افزایش یابد و این به دلیل رویداد نصف شدن آینده نیست.

بیت کوین: “قیمت باید افزایش یابد” – پومپلیانو

پومپلیانو که در توییتر به سادگی با نام «Pomp» شناخته می‌شود، از این پلتفرم برای پیش‌بینی عظیم قیمت بیت‌کوین استفاده کرد. این سرمایه گذار فرشته معتقد است که سطح ۵۰۰۰۰ دلاری که دیروز به آن رسید آخرین توقف برای ارز دیجیتال پرچمدار نیست.

پمپلیانو هیچ پیش بینی خاصی انجام نداد. با این حال، وی اعلام کرد که قیمت باید بیشتر افزایش یابد. به گفته این کارشناس، زمانی که بیت کوین افزایش می یابد، بیت کوین ها شروع به فروش بیت کوین خود می کنند و همه آن ها توسط صندوق های وال استریت خریداری می شود تا تقاضای رو به افزایش را برآورده کند.

او به رویداد آینده نصف کردن بیت کوین در اواسط آوریل اشاره ای نکرد. زمانی که این اتفاق بیفتد، تعداد بیت کوین های تولید شده در روز به نصف کاهش می یابد، از ۹۰۰ بیت کوین به ۴۵۰ بیت کوین. طبق گفته Pomp، در حال حاضر ETF های بیت کوین ۱۲.۵ برابر بیت کوین تولید شده روزانه را جذب می کنند.

ETF بیت کوین رکورد ۳۰ ساله را شکست

بسیاری از کارشناسان بر این باورند که پس از نصف شدن، هر روز شروع به خرید بیت کوین بیشتری خواهند کرد. تاکنون، ETF های بیت کوین که توسط BlackRock و Fidelity راه اندازی شده اند، پس از یک ماه معامله، بیش از ۳ میلیارد دلار ورودی داشته اند و به این ترتیب رکورد ۳۰ ساله ETF شکسته شده است.

روز دوشنبه، پومپلیانو در Squawk Box CNBC ظاهر شد تا درباره بیت کوین صحبت کند. او اشاره کرد که ارز دیجیتال پیشرو در جهان به دارایی مورد علاقه وال استریت تبدیل شده است.

به نظر می رسد مشاور دارایی دیجیتال در VanEck و Tether از این پایان نامه پشتیبانی می کند گابور گورباچ توییت کرد از آنجایی که «ETF های بیت کوین به دارندگان این امکان را می دهد که از بیت کوین به عنوان وثیقه استفاده کنند و اعتبار و اهرمی را در بازارهای سنتی به دست آورند»، این احتمال وجود دارد که سایر موسسات مالی به زودی راه اندازی صندوق های نقدی مبتنی بر مبادله را آغاز کنند. او انتظار دارد که حجم فعلی نقدینگی که به صندوق های ETF سرازیر می شود، در مقایسه با موسساتی که شروع به درک این موضوع کرده اند، چیزی نیست.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا