اخبار ارز دیجیتال

آیا بیت کوین در آینده به ۲۷۰۰۰ دلار خواهد رسید؟ قیمت بیت کوین بالاتر از پاول رئیس فدرال رزرو به بالاترین حد یک هفته اخیر رسید

با جریان یافتن آخرین داده های کلان ایالات متحده، بیت کوین افزایش قیمت بیت کوین را تضمین کرده است و همه نگاه ها به سمت آقای پاول است.

بیت کوین (BTC) پس از شروع معاملات وال استریت در ۲۸ سپتامبر به بالاترین سطح هفتگی جدیدی رسید، زیرا بازار منتظر نشانه های جدید فدرال رزرو ایالات متحده است.

نمودار BTC/USD 1 ساعته. منبع: TradingView

بیت کوین قبل از سخنرانی پاول باعث نوسانات شد

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView قدرت قیمت بیت کوین را در روز نشان دادند و نتایج را ارائه کردند. برخی ذکر شد به عنوان یک “پمپ و تخلیه” کلاسیک ۲۴ ساعت پیش.

در طول آن عملکرد، قیمت بالای ۲۶۸۲۳ دلار در Bitstamp ظاهر شد که در نتیجه افزایش روزانه ۲٪ قبل از اینکه بیت کوین تمام پیشرفت خود را به دست آورد.

از آن زمان، یک تجمع متواضعانه برگزار شد و گاوها در زمان نگارش این مقاله به ۲۷۰۰۰ دلار نزدیک شدند.

به نظر می رسد بیت کوین به خوبی به آخرین داده های اقتصاد کلان ایالات متحده پاسخ می دهد.

رشد تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم ۱.۷ درصد نسبت به سال قبل بود که کمتر از انتظار ۲.۰ درصد بود، اما داده های شاخص هزینه مصرف شخصی (PCE) در ماه اوت مطابق با انتظارات بود.

کیت آلن، یکی از بنیانگذاران Monitoring Resources Material Indicators می گوید: «این نوسانات را به همراه دارد. گفت X مشترکین از قبل.

اطلاعات کتاب سفارش بایننس BTC/USD آپلود شده توسط آلن مقاومت کمی در برابر قیمت نقدی زیر ۲۷۰۰۰ دلار نشان داد.

در همین حال، آمار کلان تنها مقدمه ای برای رویداد اصلی روز است و انتظار می رود جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، بعداً اظهارنظر کند.

اگرچه رئیس پاول با اظهارات اخیر خود نتوانست هیچ گونه تحرک قابل توجهی در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کند، اما او در رویداد “مکالمه با رئیس: جلسه تالار شهر معلمان” فدرال رزرو در ساعت ۴ بعد از ظهر به وقت شرقی در واشنگتن دی سی سخنرانی خواهد کرد. قرار شد سخنرانی کند.

قیمت بیت کوین هنوز از بحران خارج نشده است

معامله‌گر و تحلیل‌گر محبوب Daan Crypto Trades درباره وضعیت بازار بیت‌کوین، خوش‌بینی بیشتری نسبت به قدرت حرکت در این روز نسبت به ۲۷ سپتامبر ابراز کرد.

مطالب مرتبط: نصف شدن بیت کوین هزینه استخراج «کارآمد» بیت کوین را به ۳۰۰۰۰ دلار افزایش می دهد.

او گفت: «ما به بالاترین سطح دیروز بازگشتیم، اما علاقه باز به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. دریافت کردم..

شکی نیست که لانگ‌ها در اینجا دنبال می‌شوند، اما نسبت به دیروز کمتر حباب‌دار هستند. من می‌خواهم ببینم که لانگ‌ها آرام می‌گیرند تا بعداً یک ردیابی کامل انجام ندهند.»

نمودار BTC/USD با داده های بهره باز. منبع: Daan Crypto Trades/X

نمودار پیوست، علاقه باز را با افزایش BTC/USD دنبال می‌کند.

در همین حال، معامله گر و تحلیلگر Recto Capital هشدار داد که در حال حاضر خطوط روند مقاومتی بزرگی وجود دارد که بیت کوین باید بر آنها غلبه کند تا تغییر روند قابل توجهی ایجاد کند.

Recto Capital در جای دیگری در تحلیل امروز خود اذعان کرد که ۲۹۰۰۰ دلار می تواند دوباره ظهور کند و همچنان بخشی از کاهش گسترده بیت کوین باشد.

او گفت: «به یاد داشته باشید که بیت کوین از نظر فنی می تواند تا ۲۹۰۰۰ دلار افزایش یابد و پایین ترین سطح جدید (فاز AB) را تشکیل دهد. توضیح داد همراه با نمودار

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا