اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۳ به “تیک، تیک” می رسد: مدیر DeFi


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در مصاحبه ای اختصاصی با کوین تلگراف، بنیانگذار و مدیر عامل Feddy، Obi Nuwos توضیح می دهد که چرا «بدیهی» است که اکوسیستم بیت کوین تا پایان سال در صدر خواهد بود.

به گفته مدیر عامل فدی، بیت کوین (BTC) تا پایان سال ۲۰۲۳ تاج و تخت ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص می دهد، زیرا برتری آن در هر جنبه “واضح است”.

جو تالار کوین تلگراف در جریان رویداد بیت کوین ۲۰۲۳ در میامی در ۲۰ مه. پروتکل نگهبانی جامعه بیت کوین که راه حل های جایگزینی را برای کسانی که نمی توانند به خدمات متمرکز دسترسی داشته باشند یا به آنها اعتماد دارند ارائه می دهد. ما با اوبی نوووس، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Fedi مصاحبه کردیم. تبادل.

در مصاحبه ای، Nuwos گفت که انکار این که اکوسیستم بیت کوین «سریع ترین، ارزان ترین، ساده ترین، غیرمتمرکزترین و امن ترین» در بین تمام اکوسیستم های رمزنگاری است «به طور فزاینده ای سخت است. من هستم».

Nuwos انتظار دارد تا پایان سال اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع پیدا کند. وی خاطرنشان کرد:

“تا پایان سال جاری، مشخص خواهد شد که بیت کوین در حال تیک تیک، تیک، تیک است.”

او گفت که هدف توسعه ویژگی‌ها، ایجاد شبکه‌های رسانه‌های اجتماعی غیرمتمرکز یا حتی توانمندسازی جوامع محلی باشد، بیت‌کوین به‌طور فزاینده‌ای کارآمدترین و مطمئن‌ترین راه‌حل است.

با این حال، او معتقد است که علاوه بر بیت کوین، فضایی برای ارزهای دیجیتال دیگر نیز وجود دارد. او در حالی که آن را با تکامل موسیقی مقایسه می کند، «آینده چند سکه ای» را متصور است.

منظورم این است که هنوز پخش کننده ها و صفحات ضبط وجود دارد… برخی از مردم هنوز نوار و دیسک های لیزری را دوست دارند.

او همچنین تاکید کرد که یک “تصور اشتباه بزرگ” در مورد “کندی نوآوری” آن وجود دارد.

او گفت که در حالی که این تصور اشتباه وجود دارد که بیت کوین محدودیت هایی در عملکرد و مقیاس بندی دارد، تمرکز بر روی ایجاد راه حل هایی است که “در اولین بار درست هستند” و توسعه “بسیار سریع” در واقعیت انجام می شود.

Nuwos گفت، اولویت دادن به کمال می تواند منجر به تأخیر شود، اما ترجیح داده می شود که تغییرات را بارها و بارها انجام دهیم.

مربوط: بیت کوین FOMO از بین رفت، مدیران پورتفولیو بیت کوین را جدی می گیرند – مدیر عامل ۳iQ

از نظر Nuwos، ارزهای دیجیتال اساساً «ایده‌هایی» هستند، زیرا آنها «نوعی ترکیبی از جنبه‌های فلسفی و فنی» هستند.

او توضیح داد که چون ارزهای رمزنگاری شده نامشهود هستند، نمی توان با نیروهای فیزیکی مانند «تفنگ و موشک» مقابله کرد. بلکه در برابر حملات «اطلاعات غلط و در برخی موارد مقررات ناکافی یا شدید» آسیب پذیر است.

به گفته Nwos، کشورهایی که به آزادی بیان یا آزادی در کل اعتقاد ندارند، فعالانه به دنبال این مقررات سختگیرانه ارزهای دیجیتال هستند.

او معتقد است که کلید مبارزه با این موضوع «رفع» اطلاعات نادرست و ایجاد سیستمی است که «افراد خوب را توانمند کند».

مجله: Ordinals بیت کوین را به نسخه بد اتریوم تبدیل کرد: آیا می توان آن را برطرف کرد؟نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا