اخبار ارز دیجیتال

Bitbuy با شرکت Localcoin خودپرداز ارز مجازی کانادا وارد همکاری استراتژیک شد

Localcoin ATM همچنین قصد دارد عرضه ارزهای دیجیتال خود را گسترش دهد و یک برنامه کیف پول راه اندازی کند.

WonderFi، یک شرکت فین‌تک کانادایی که توسط میلیاردر کوین اولری حمایت می‌شود، اخیراً یک همکاری استراتژیک با Bitbuy و ارائه‌دهنده خودپرداز ارزهای دیجیتال LocalCoinATM اعلام کرده است.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی WonderFi، این همکاری که در ۱۸ سپتامبر اعلام شد، خدمات خودپرداز رمزنگاری Localcoin را در سراسر کانادا با پلتفرم مبادلات Bitbuy و «نقدینگی عمیق» مرتبط با آن، تقویت می‌کند. معنی آن همین است.

Bitbuy اولین صرافی ارزهای دیجیتال است که تأییدیه کامل نظارتی را در کانادا دریافت کرده است. در ژانویه ۲۰۲۳ زمانی که WonderFi شرکت مادر First Ledger Corp. را به قیمت نزدیک به ۱۶۲ میلیون دلار (۲۰۶ میلیون دلار کانادا) خریداری کرد، خریداری شد.

گفته می شود که Localcoin بزرگترین شبکه خودپردازهای رمزنگاری کانادا را اداره می کند. بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی، ۹۰۰ دستگاه حدود ۳۳ درصد از تقریباً ۲۷۰۰ دستگاه در سراسر کشور را تشکیل می دهند و کانادا را به دومین تعداد ماشین آلات نصب شده پس از ایالات متحده تبدیل می کند.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی، این مشارکت به این معنی است که «خدمات دارایی دیجیتال بیت‌بی اکنون نزدیک به ۵۰ درصد از دستگاه‌های خودپرداز بیت‌کوین در کانادا را پوشش می‌دهد».

سال گذشته، گرانت وینگارد، مدیرعامل کمیسیون اوراق بهادار انتاریو، گفت که با وجود خروج اخیر شرکت‌های رمزنگاری از بازار، رگولاتور انتظار دارد که “تا ۳۰ درصد از کانادایی‌ها “اینها افرادی هستند که قصد خرید دارایی‌های ارز مجازی را دارند.” گفت.

همانطور که قبلا توسط کوین تلگراف گزارش شده بود، بای بیت و بایننس هر دو به دلیل تغییرات مقرراتی از صحنه کریپتو کانادا خارج شده اند، اما دین اسکورکا، مدیرعامل WonderFi ماه گذشته به کوین تلگراف گفت که سرمایه گذاران نهادی به دلیل قوانین نظارتی به ارزهای مجازی و دارایی های دیجیتال در کانادا علاقه مند شده اند. شفاف سازی.

مربوط: مدیر عامل CoinSmart می گوید مالیات بر ارز مجازی در خارج از ایالات متحده “کمی سودمندتر” خواهد بود.

در بیانیه‌ای که به کوین تلگراف داده شده است، تریستان فونگ، مدیرعامل Localcoin ATM همچنین از انتشار آتی اپلیکیشن Localcoin Wallet و یک «محدوده گسترده» از ارزهای دیجیتال نامعلومی که در دستگاه‌های خودپرداز Localcoin در دسترس خواهند بود، خبر داد.

ما دائماً در حال ارزیابی فرصت‌ها برای رشد و ارتقای خدمات خود هستیم. به عنوان بخشی از گسترش شبکه تهاجمی کانادایی و بین‌المللی خود، ما در حال گسترش دستگاه‌های خودپرداز، برنامه کیف پول لوکال کوین خود هستیم، همچنین می‌توانید در فروشگاه‌های ما بفروشید و انتقال دهید یا پول نقد دریافت کنید. جزئیات. به زودی عرضه می‌شوند، اما ما متعهد هستیم که ارزهای دیجیتال را به توده‌ها بیاوریم.»


نویسنده: Tristan Greene
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا