🚨 اخبار ارز دیجیتال

“BitBoy Crypto” عمدا حضور در دادگاه را برای مقابله با آزار و اذیت ادعایی از دست می دهد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بن آرمسترانگ، یوتیوب‌بر و شخصیت رمزنگاری توییتر، با انتشار عکسی از خود در ساحل هنگام حضور در دادگاه، آشکارا اقتدار قضات فدرال را به سخره گرفت.

بن آرمسترانگ، که با نام «Bitboy Crypto» نیز شناخته می‌شود، پس از اینکه یک یوتیوبر ادعا می‌کند یک وکیل را در دعوای حقوقی شامل چندین تأثیرگذار ارزهای دیجیتال غایب کرده بود، از سوی یک قاضی فدرال دستور حضور در دادگاه را صادر کرد.

قاضی ملیسا دیمین به آرمسترانگ و وکلای او دستور داد تا در ۲۰ آوریل برای رسیدگی به “آزار و اذیت وکلای شاکیان” یوتیوبر حاضر شوند. با این حال، آرمسترانگ آشکارا این دستور را در شبکه های اجتماعی به سخره گرفت و در عوض عکسی از خود در ساحلی در باهاما را توییت کرد.

طبق گزارش‌های مختلف، قاضی دیمین به وکیل آرمسترانگ (که طبق دستور در آنجا حضور داشت) هشدار داد که در صورت عدم حضور او تا ۲۴ آوریل، حکم بازداشت او را صادر خواهد کرد و موضوع را به FBI ارجاع داد.

افرادی که تحت تأثیر سقوط FTX قرار گرفتند در ماه مارس یک شکایت دسته جمعی علیه آرمسترانگ و چندین کاربر یوتیوب دیگر تنظیم کردند و ادعا کردند که آنها از طریق مبادلات “بدون افشای غرامت” کلاهبرداری را تسهیل کرده اند. مسکوویتز، وکیل اصلی شاکیان در آن پرونده، گفت که آرمسترانگ «تماس‌های تلفنی، توییت‌ها و ایمیل‌های بی‌پایان»، پیام‌های صوتی «پر از ابتذال» و پست‌های رسانه‌های اجتماعی که حاکی از تهدید تیم حقوقی‌اش بود، داشت.

YouTuber در طول محاکمه در ۲۰ آوریل ادامه حوادث آزار و اذیت مسخره و مسکوویتز.اما او گفت او «روی صندلی پرواز نمی کرد [his] غیبت او در دادگاه حاکی از آن است که او احتمالاً از مشاوره وکیل برخوردار بوده است.

به عنوان بخشی از دستور قاضی در ۲۰ آوریل، آرمسترانگ از توئیت در مورد مسکوویتز و شاکیان پرونده منع شده است. او بسیاری از دلایل شکایت را رد کرد. مسکوویتز در زمان انتشار به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مربوط: چندین دعوی حقوقی Silvergate در مورد وابستگی ادعایی FTX توسط قاضی

آرمسترانگ، اینفلوئنسر ارزهای دیجیتال با بیش از ۱ میلیون دنبال کننده در توییتر و ۱.۴ میلیون مشترک یوتیوب، با بحث های آنلاین غریبه نیست. او به افراد مشهوری مانند کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا و گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و همچنین سایر شخصیت‌های مؤثر بر سیاست‌گذاری در این زمینه توهین کرد.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای کریپتونویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا