🚨 اخبار ارز دیجیتال

نام تجاری BitBoy Crypto دیگر شامل بن آرمسترانگ یوتیوبر نخواهد بود

زمانی که این شرکت اعلام کرد که بن آرمسترانگ به همکاری خود با بیتبوی کریپتو پایان می دهد، برند اینفلوئنسر رمزارز بیش از ۳.۳ میلیون دنبال کننده داشت.

شرکت مادر هیت نتورک که مدیریت برند بیتبوی کریپتو را بر عهده دارد، روابط خود را با بن آرمسترانگ، چهره عمومی، قطع کرده است و دلیل آن مسائل مربوط به سوء مصرف مواد و آسیب مالی به کارکنانش است.

در اطلاعیه ای در ۲۸ اوت در یوتیوب و کانال های رسانه های اجتماعی خود، یکی از سخنگویان گفت که این تصمیم در پی تلاشی برای کمک به آرمسترانگ “در هنگام عود سوء مصرف مواد” گرفته شده است و از خاتمه روابط تجاری ابراز تاسف کرد. این شرکت ادعا می کند که آرمسترانگ باعث “آسیب روحی، جسمی و مالی” به کارمندان هیت و دیگران شده است.

در این اطلاعیه جزئیاتی در مورد رویدادهایی که ممکن است منجر به قطع رابطه تجاری با آقای آرمسترانگ شده باشد، ارائه نشده است. یوتیوبر کریپتو در یک شکایت دسته جمعی درگیر شده است که در آن سرمایه گذاران ادعا می کنند که آرمسترانگ و سایر اینفلوئنسرها FTX را بدون افشای غرامت خود از صرافی تبلیغ کرده اند.

در طول شکایت، پرونده های دادگاه حاکی از آن بود که آرمسترانگ علناً با تهدید وکلای شاکیان و عدم حضور طبق دستور، اقتدار یک قاضی فدرال را به سخره گرفته است. این شکایت در ۱۶ ژوئن متوقف شد.

آرمسترانگ از پلتفرم خود که بیش از ۱ میلیون X دنبال کننده و مشترک یوتیوب دارد، برای ارتباط با افراد مشهوری مانند کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا و گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، استفاده کرده است. در آگوست ۲۰۲۲، او شکایتی را برای افترا علیه ارلینگ منچور جونیور، یوتیوبر، که با نام “آتزی” نیز شناخته می شود، تنظیم کرد، اما پس از اینکه منچور بیش از ۲۰۰۰۰۰ دلار هزینه های حقوقی دریافت کرد، این شکایت منتفی شد.

مربوط: رئیس سابق SEC به اینفلوئنسرها در مورد پیگرد قانونی برای دستکاری قیمت کریپتو هشدار داد

پس از اعلامیه ۲۸ آگوست، بسیاری از کاربران X و یوتیوب به حمایت از آقای آرمسترانگ پاسخ دادند و نسبت به آینده معروف ترین برند بی چهره «Bitboy Crypto» ابراز نگرانی کردند. آرمسترانگ کانال یوتیوب خود را در فوریه ۲۰۱۸ راه اندازی کرد و از آگوست ۲۰۲۳، نام تجاری BitBoy Crypto در مجموع بیش از ۳.۳ میلیون نفر را در اختیار داشت.

مشخص نیست که آیا درگیری های قانونی گذشته آرمسترانگ در قطع رابطه شرکت با آقای آرمسترانگ نقش داشته است یا خیر. بسیاری از مقامات در سراسر جهان اینفلوئنسرهای ارزهای دیجیتال را هدف قرار داده اند که پس از نابودی FTX، پروژه های تقلبی را تبلیغ می کردند.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای ارزهای دیجیتالنویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا