🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت بد کلاهبردار یا نابغه رمز ارز؟ پایانی بر تمام شایعات!

شاید تا به امروز درباره بیت بد زیاد شنیده باشید. احتمالا این سوال در ذهنتان همیشه وجود دارد که آیا بیت بد یک نابغه ارز دیجیتال است یا تنها یک کلاهبردار محسوب می‌شود؟ در ادامه این مطلب قصد داریم درباره بیت بد کلاهبردار،  باربد معصومی کلاهبردار صحبت کنیم و به سوال اینکه بیت بد کیست پاسخ دهیم.

آشنایی کامل با بیت بد

“بیت بُد” ترکیبی از نام بیت کوین و “باربد” است. در واقع، اول این نام با “بیت” برگرفته شده از “بیت کوین” و حرف دوم آن از حرف دوم “باربد” یعنی “بُد” ایجاد شده که این نام برای شرکت  باربد معصومی یک انتخاب بسیار هوشمندانه است.

باربد معصومی در سال ۲۰۲۰ یک شرکت در حوزه مشاوره و آموزش به نام بیت بد (BitBod) تاسیس نمود که به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های ارزهای دیجیتال در ایران و سراسر خاورمیانه محسوب می‌شود. این شرکت در مدت زمان بسیار کوتاه، دستاوردهای بسیار زیادی داشته و توانسته به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند.

اما واژه بیت بد کلاهبردار برای چه ایجاد شد؟ بسیاری  باربد معصومی را با نام باربد معصومی کلاهبردار می‌شناسند. البته اینکه آیا واقعا این شخص کلاهبردار است یا خیر را در ادامه این مطلب مطالعه خواهید کرد.

موفقیت های باربد معصومی

باربد با برقرار برخی تعاملات توانسته به شرکت‌های مختلفی در حوزه ارزدیجیتال کمک کند تا به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کنند. البته علاوه بر این توانسته اطلاعات بسیار زیادی را نیز در مورد کسب‌وکارهای مختلف بدست بیاورد که احتمالا این اطلاعات در جایی به کار او خواهد آمد.

بیش از ۳ میلیون نفر و ۱۶ شرکت پیشرو تا به امروز در سمینارها و دوره‌های آموزشی باربد معصومی شرکت‌ کرده‌اند و توانسته‌اند با آموزش‌های او به موفقیت چشمگیری برسند. این افراد او را به عنوان یک متخصص حرفه‌ای می‌شناسند و وی را در جامعه اکو ارزهای دیجیتال، فناوری بلاک‌چین، بازاریابی، رسانه‌های اجتماعی و فروش یک متخصص می‌بینند. در واقع، علیرغم آنکه برخی آن را بیت بد کلاهبردار می­شناسند، گروه بسیاری از علم او در این حوزه بهره گرفته و موفق شده‌اند.

باربد معصومی چگونه با حوزه ارزهای دیجیتال آشنا شد و به موفقیت رسید؟

کلاهبرداری بیت بد

احتمالا با مطالعه متن بالا با بیت بد کیست به خوبی آشنا شدید. اما باربد معصومی موفقیت خودش را چگونه به دست آورده؟ در ادامه قصد داریم در اینباره با شما بیشتر صحبت کنیم.

باربد معصومی توانسته با مطالعه شخصی خود در سنین جوانی در حوزه ارزهای دیجیتال اطلاعات مفید و کافی به دست بیاورد. جرقه آموختن این حوزه زمانی در ذهن باربد جرقه زد که روزی در باشگاه نام بیت کوین را برای اولین بار شنید. او آن موقع از این نام هیچ اطلاعات و سرنخی نداشت و تنها یک اسم شنیده بود.

برای اینکه اطلاعات مفیدتری در این­باره به دست بیاورد با رفقایش بیشتر صحبت کرد. پس از این تعاملات، او بیشتر با این نام و مفهومش آشنا شد. اما در آن لحظه نمی‌توانست اطلاعات جامع‌تری به دست بیاورد. پس تنها کنجکاو شد و تصمیم گرفت خودش درباره ارز دیجیتال و بیت کوین تحقیق و بررسی انجام دهد. بنابراین او برای مدتی از زندگی عادی و اجتماعی خود محو شد و دنیای خودش را در اتاقش محدود کرد. اما تصور نمی­کرد برخی او را بیت بد کلاهبردار بنامند.

او طی مدتی که از همه چیز دست کشیده بود، خودش را متعهد کرد تا از این فرصت طلایی استفاده کند و در آینده به یک فرد ثروتمند تبدیل شود. در حقیقت او تمام تصمیمش را گرفته بود تا بتواند تحولات بزرگی در زندگیش ایجاد کند.

باربد معصومی در برخی از سمینارها و مصاحبه‌ها اینگونه بیان می‌کند که:

“حدود دو سال خودم را در اتاقم حبس کردم و از زندگی اجتماعی دست کشیدم. من در حقیقت هیچ گزینه دیگری نداشتم. چرا که قبلا بارها اقدام کرده بودم اما همیشه با شکست مواجه شده بودم. من به عنوان آخرین راه چاره باید وارد سیستم کریپتوکارنسی می­شدم و پرواز می‌کردم. بین پرواز کردن و راه رفتن، پرواز را انتخاب کردم.” البته این شاید با برچسب بیت بد کلاهبردار هماهنگی نداشته باشد.

او در ادامه صحبت‌هایش اذعان داشته که با خواندن مقالات و کتب مختلف، در ابتدا همه چیز برایش گیج‌کننده و نامفهوم به نظر می‌رسید. اما با پشتکار فراوان به تحقیقات و بررسی‌های خود ادامه داده و در نهایت “کتاب تسلط بر بیت کوین: بازکردن قفل ارزهای دیجیتال” نوشته نویسنده و کارآفرین برجسته آندریاس آنتونوپولوس او را نجات داده است.

او پس از مطالعه این کتاب با مفاهیم بیت کوین و ارز دیجیتال به خوبی آشنا شده و همه آنها را درک نموده است. مسیر کشف بیت کوین و ارز دیجیتال برای باربد بسیار چالش برانگیز بود. اما او با مجموعه دانش‌های ارزشمندی که به دست آورده توانست معاملات موفقی در این حوزه انجام دهد که به وسیله آنها فهمید می‌تواند زندگی خود را در این حوزه مدیریت نماید.

دستاوردهای بیت بد یا باربد معصومی

اما دستاوردهای باربد معصومی پس از حرفه‌ای شدن در این حوزه چیست؟ برخی از دستاوردهای باربد معصومی یا بیت بد کلاهبردار عبارتند از:

 • اداره و مدیریت اجرایی شرکت معروف و مشهور Bitbod Inc
 • مدیرعامل پیشرو و تولیدکننده نوشیدنی‌های مغذی برند سالزی
 • مدیرعامل خانه طراحی مد پریا در کشور ترکیه
 • خالق و بنیانگذار نظریه پروتکل انصاف

بیت بد ابتدا فعالیت خودش را از پلتفرم اینستاگرام شروع کرد و سپس در حوزه ارتباطات از طریق سایر پلتفرم‌ها نظیر تلگرام نیز بهره گرفت. در حال حاضر کانال تلگرامی بیت بد حدودا یک میلیون عضو دارد که این مقدار در اینستاگرام به نیم میلیون عضو می‌رسد.

بسیاری نام بیت بد را کلاهبردار می‌گذارند، اما این در حالیست که سایر کاربرانی که از خدمات بیت بد بهره گرفته‌اند، رضایت داشتند و سودهای بسیار خوبی نصیب­شان شده است. این افراد توانستند با آموزش‌های بیت بد دارایی کیف پول خودشان را افزایش دهند.

آیا اینفلوئنسر بیت‌ بد یک‌ نابغه ارز دیجیتال است یا کلاهبردار ؟

اینفلوئنسر بیت‌ بد

خوب همانطور که در بالا هم اشاره شد، بسیاری معتقدند که باربد معصومی یا همان بیت بد یک کلاهبرداری بیش نیست اما این در حالیست که برخی دیگر او را یک نابغه ارز دیجیتال می‌شناسند. اما حقیقت چیست؟ آیا بیت بد کلاهبردار است یا یک نابغه حوزه ارز دیجیتال؟

این را می­دانید که اغلب ارزهای دیجیتال برخلاف ارزهای کاغذی ، بدون پشتوانه هستند. اما این بدان مفهوم نیست که ارزهای دیجیتال فاقد اعتبار و ارزش هستند. چرا که تمامی مقررات ارزهای دیجیتال بیشتر از طریق کدهای برنامه‌نویسی شده اجرا می‌شوند که پروتکل آنها را کنترل می‌کند و همه این کدها قابل رویت هستند.

پس اگر طرز فکر شما هم این است که ارزهای دیجیتال به دلیل نوساتی که دارند، کلاهبرداری هستند باید خاطرنشان کنیم که این موضوع درباره تمامی ارزهای فیات و بازارهای مالی هم صادق است. در کشور ایران، خریدوفروش ارز دیجیتال یک کار قانونی محسوب نمی‌شود.

اما این در حالیست که انجام آن هم در کشور ما جرم به حساب نمی‌آید. حتی این امکان وجود دارد که معامله‌گر در صورت پیداشدن هر گونه کلاهبرداری یا هک در دنیای ارزهای دیجیتال بتواند شکایت رسمی کند. در واقع دادگاه به طور کلی به شکایت آن رسیدگی خواهد کرد. بنابراین، این احتمال که باربد معصومی به عنوان بیت بد کلاهبردار مطرح باشد، بدون مدرکی معتبر رد خواهد شد.

این عنوان بعد از معرفی ارز دیجیتالی به نام woj توسط بیت بد از سمت افرادی منتشر شد که درآمد آن‌ها از انتشار محتوا‌های جنجالی و عمدتا شایعه‌ها درباره افراد معروف با هدف جذب مخاطب می‌باشد.
درمورد بیت بد هم این امر اتفاق افتاد که ارز woj پس از یک پامپ و دامپ توسط باربد معصومی به عنوان یک ارز مستعد رشد معرفی شد و در بازه زمانی قابل قبولی سود مناسبی به سرمایه گذاران داد اما افرادی با انتشار عکس‌هایی از نمودار این ارز قبل از معرفی بیتبد که شامل پامپ و دامپ بود ادعا کردند که او این ارز را قبل از پامپ معرفی کرده و نوعی کلاهبرداری بوده است.

همچنین در پاسخ بیت بد با انتشار ویدیویی در صفحه رسمی خود در اینستاگرام با آیدی Bitbod به تمام شایعات پاسخ داد و این موضوع را به صورت کامل برای مخاطب‌ها شفاف کرد.

معامله گر خوب ارز دیجیتال

به طور کلی هنگام انتخاب بهترین معامله‌گر ارز دیجیتال قبل از هرچیزی باید با دقت هر چه تمام سوابق آن را بررسی نمایید. با توجه به دستاوردها و توضیحاتی که در بالا مطالعه کردید، می‌توان نتیجه گرفت که باربد معصومی نه تنها کلاهبردار نیست، بلکه به عنوان یک صاحب نظر در دنیای ارز دیجیتال شناخته می‌شود.

بسیاری او را به عنوان نابغه می‌شناسند و از او درس‌های بزرگی در این حوزه گرفته‌اند که شاید زندگی‌شان را زیر و رو کرده است. برند بیت بد، یکی از برجسته‌ترین برندهای ایران و خاورمیانه است که در مدت زمان کوتاه فعالیت خود توانسته به مردم در حوزه ارز دیجیتال کمک کند و به طرز عجیبی اطلاعات و سطح دانش آنها را در این زمینه بالا ببرد.

در واقع باربد معصومی که برخی آن را  بیت بد کلاهبردار می_نامند، به عنوان موسس بیت بد توانسته با آموزش حرفه‌ای به افراد و برخی از سازمان‌های فرصت‌های طلایی سرمایه‌گذاری را به آنها نشان دهد و موجب افزایش سطح درآمدی آنها شود.

ویژگی‌های تحلیل‌گران معتبر و شناخته شده بیت بد

‌تحلیل‌گران معتبر و شناخته شده بیت بد یا همان باربد معصومی با رعایت اصول سرمایه‌گذاری زیر، سرمایه‌گذاران در مسیر رسیدن به کسب سود بیشتر کمک و راهنمایی می‌کنند. برخی از ویژگی‌های تحلیل‌گران بیت بد عبارتند از:

 • در طول فرآیند کمک به سرمایه‌گذاران، تحلیل‌گران صادق و رازدار هستند و از میزان سرمایه شما کسی مطلع نخواهد شد.
 • آگاهی کامل از فضای خریدوفروش بازارهای ارزهای دیجیتال و نوسانات بازار
 • تسلط کامل در زمینه استخراج ارزهای دیجیتال
 • تسلط و دانش کافی در زمینه بررسی علمی به سرمایه‌های افراد
 • توانایی در مدیریت ارزهای سرمایه‌گذاران با هدف پیشگیری از کم شدن ارزش سرمایه فعلی شما
 • تبحر و تجربه بالا در زمینه علوم اقتصادی و سرمایه‌گذاری در بازارهای جهانی
 • داشتن سوابق عالی و مطلوب در این حوزه
 • اطلاعات کافی و جامع درباره قوانین مرتبط به حوزه ارز دیجیتال و رمز ارزها

پایان

همانطور که در این مطلب مطالعه کردید، بیت بد کلاهبردار یک تصور کاملا اشتباه است. باربد معصومی موسس بیت بد نه تنها کلاهبردار نیست بلکه با ارائه خدمات و همچنین آموزش‌های حرفه‌ای توانسته بسیاری از فرصت‌های طلایی سرمایه‌گذاری را به افراد و همچنین سازمان‌ها نشان دهد.

به همین دلیل بسیاری از افراد در جامعه ارز دیجیتال او را نابغه این حوزه خطاب می‌کنند. باربد طی سال­ها مطالعه توانسته به دانش و اطلاعات بسیار کاملی در حوزه ارزهای دیجیتال دست پیدا کند. سمینارها و همچنین مقالات مختلفی درباره باربد معصومی وجود دارند که شما همه آنها را می‌توانید مطالعه کنید و بیشتر با دستاوردهای این مرد ثروتمند آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا