اخبار ارز دیجیتال

مودیز: عدم حمایت دوجانبه از مقررات ارزهای دیجیتال می‌تواند جذابیت ایالات متحده را برای کسب‌وکارها کاهش دهد.

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گزارشی از خدمات سرمایه‌گذار به تفاوت‌ها در قالب‌بندی سیاسی لایحه‌ای اشاره کرد که چارچوبی جامع برای استیبل کوین‌ها و دارایی‌های دیجیتال ارائه می‌کند.

خدمات سرمایه‌گذاران آژانس رتبه‌بندی اعتباری مودی می‌گویند که بدون حمایت قانون‌گذاران ایالات متحده در هر دو طرف مسیر سیاسی لایحه‌ای متمرکز بر دارایی‌های دیجیتال، سرمایه‌گذاران و کسب‌وکارها به سایر حوزه‌های قضایی دوستدار رمزنگاری نگاه خواهند کرد. گزارش دادند که امکان هدایت وجود دارد.

در گزارشی به تاریخ 20 ژوئن، مودیز نحوه برخورد دموکرات ها و جمهوری خواهان با قوانین مبتنی بر رمزنگاری در ایالات متحده، به ویژه لایحه استیبل کوین و قوانین با هدف ارائه چارچوبی جامع برای دارایی های دیجیتال را بررسی کرد. او اشاره کرد که تفاوت زیادی در این قانون وجود دارد. مشاجره عبارت بیشتر بحث بین قانونگذاران بر سر این بوده است که آیا مقررات استیبل کوین باید در سطح فدرال نظارت شود یا در سطح ایالتی، با حمایت از مصرف کننده در بحبوحه ورشکستگی بسیاری از شرکت های ارزهای دیجیتال در سال 2022. این مربوط به مکاتبات است.

در این گزارش آمده است: «علی‌رغم توافق بر سر نیاز به یک چارچوب هماهنگ برای حمایت از مصرف‌کننده و دارایی‌های دیجیتال، دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان دیدگاه‌های متفاوتی در مورد چگونگی دستیابی به این اهداف دارند.» “اگر ما نتوانیم به توافقی دوجانبه دست پیدا کنیم و قوانینی را که مختص دارایی های دیجیتالی است تحت فشار قرار دهیم، ایالات متحده این کار را انجام خواهد داد. […] جذابیت نسبتاً کمتری هم برای مشاغل و هم برای سرمایه گذاران دارد، به خصوص که بسیاری از حوزه های قضایی دیگر اقدام به وضع قوانین جامع می کنند. ”

مربوط: مودیز رتبه Coinbase را به دلیل «اندازه نامشخص» ادعاهای SEC کاهش داد

مودیز گفت که دیدگاه‌های متناقضی در مورد دارایی‌های دیجیتال بین جمهوری‌خواهان، که اغلب توسط پاتریک مک‌هنری، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان رهبری می‌شوند، و دموکرات‌ها، که اغلب توسط ماکسین واترز، عضو بلندپایه رهبری می‌شوند، وجود دارد. این دو در نشستی در مورد آینده دارایی‌های دیجیتال در 13 ژوئن به نگرانی‌های خود پرداختند، که در آن مودیز گفت این جلسه “اختلافات سیاسی حتی شدیدتری” را در مورد توسعه چارچوب ارزهای دیجیتال نشان داد.

«برخی از قانونگذاران دموکرات ابراز نگرانی کردند که لایحه پیشنهادی می تواند بر حمایت از مصرف کننده و جلوگیری از تقلب تأثیر منفی بگذارد. […] مسیر دستیابی به توافق دو حزبی بسیار نامشخص است و انتظار می‌رود که بحث‌های بیشتری در کنگره انجام شود. ”

بسیاری از شرکت‌های ارزهای دیجیتال قبلاً قانون‌گذاران ایالات متحده را به عدم شفافیت مقرراتی متهم کرده‌اند و پیشنهاد می‌کنند که گسترش در خارج از کشور ممکن است به نفع آنها باشد. مدیران کوین بیس که اکنون مقر اصلی آنها در ایالات متحده است و با شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار مواجه هستند، در ماه مه به امارات متحده عربی سفر خواهند کرد تا از این منطقه به عنوان یک “هاب استراتژیک” بالقوه استفاده کنند.

مجله: نظر: ماکسیمالیست‌های رمزارز جمهوری‌خواه تقریباً به بدی «لژیون ضد کریپتو» دموکرات هستند

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا