اخبار ارز دیجیتال

به گفته توسعه دهندگان، عبارات دانه رمزنگاری به عنوان رنگ پنهان هستند، بنابراین می توان آنها را در دید ساده پنهان کرد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Entero Positivo در مصاحبه‌ای با Cointelegraph ادعا کرد که راهی برای مخفی کردن محتاطانه کیف پول‌های رمزنگاری شده ابداع کرده است، زیرا روش‌های معمول ذخیره‌سازی عبارات اولیه بسیار واضح هستند.

ابزار جدیدی به نام “BIP39 Colors” می‌تواند عبارات اولیه بیت کوین (BTC) و سایر کیف پول‌های ارزهای دیجیتال را به رنگ تبدیل کند و به کاربران روش جدیدی برای نگهداری وجوه خود در سردخانه ارائه دهد.

این توسعه دهنده که تنها با نام Entero Positivo (به معنی عدد صحیح مثبت در اسپانیایی) شناخته می شود، BIP39 Colors را در ۲۵ ژوئن منتشر کرد. این کمک می کند تا یک عبارت بذر کیف پول ۱۲ یا ۲۴ کلمه ای را به یک آرایه رنگی محتاطانه و به ظاهر تصادفی تبدیل کنید.

پوزیتیوو به کوین تلگراف گفت که عبارت seed همیشه باید در جایی به صورت فیزیکی پشتیبان گیری شود و گفت: “ما این ابزار را ایجاد کردیم زیرا دیدن چیزی با ۱۲ یا ۲۴ کلمه روی آن بسیار واضح است. من این کار را کردم.” […] خیلی ها می دانند این یعنی چه. “

او گفت: “در کجا و چگونه باید کلماتم را ذخیره کنم؟ آیا روی کاغذ نوشته شده است؟ روی صفحات تیتانیوم؟ اگر دزدی خانه من را به طور کامل جستجو کند و کاغذی پیدا کند که ۱۲ کلمه روی آن نوشته شده است، چه کار می کنید؟” .

پوزیتیوو توضیح داد که چگونه کار می کند و گفت که این ابزار از کلمات BIP39 (فهرست کلمه ای از ۲۰۴۸ کلمه که برای ایجاد عبارات بذر استفاده می شود) استفاده می کند تا تعیین کند که آیا از عبارات ۱۲ کلمه ای یا عبارات ۲۴ کلمه ای استفاده می شود. گفت که به ۸ یا ۱۶ رنگ تبدیل می شود. با کد هگز بسته به.

یک پالت رنگ نمونه تولید شده با استفاده از ۱۲ کلمه تصادفی BIP39. منبع: Enteropositiv.github.io

با این حال، Positivo توضیح داد که کدهای رنگ هگزا دسیمال بیش از کلمات BIP39 را نشان می دهند. همچنین موقعیت آن کلمه را در عبارت seed مشخص می کند.

مربوط: بیت کوین وارد جنگ داخلی شد – بر سر “هنر”

او توضیح داد: “رنگ توسط برخی از اطلاعات مربوط به موقعیتی که کلمه BIP39 اشغال می کند و نحوه انتقال اطلاعات مربوط به آن موقعیت ایجاد می شود.”

این اجازه می دهد تا از عبارات “در چند مکان مختلف به شیوه ای آشفته” پشتیبان گیری شود، و “رنگ همه جا است” و ذخیره عبارات بذر را “برای دسترسی هکرها و سارقان به خانه شما آشکار می کند.” این احتمال وجود دارد که تبدیل به آن شود. دشوار. یا کامپیوتر “

تصویری که توسط هوش مصنوعی ایجاد شده است که نشان می دهد آثار هنری طراحی شده با استفاده از ابزارهای Positivo چه شکلی هستند. منبع: Stability.ai

برای اطمینان از حداکثر ایمنی، Positivo به کاربران پیشنهاد کرد از این ابزار در دستگاه های متصل به اینترنت استفاده نکنند. بلکه باید آن را دانلود کنید و به صورت آفلاین از آن استفاده کنید. حتی بهتر از آن، نمونه های رنگی نیز می توانند به صورت دستی با استفاده از ماشین حساب ایجاد شوند.

اگرچه نادر است، اما کاربران ارزهای دیجیتال قبلاً کل عبارات اولیه خود را منتشر کرده اند.

در ویدئویی که در اواخر سال ۲۰۲۲ در فضای مجازی منتشر شد، فیلم دوربین بدن یک سرباز ایالت نوادا به طور تصادفی نگاهی اجمالی به عبارت اولیه مظنون که روی یک تکه کاغذ نوشته شده بود را گرفت. این فیلم بعداً بخشی از رکورد عمومی شد و به هر کسی اجازه داد این عبارت را ببیند.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

مجله: آیا باید به کودکان خود “قرص نارنجی” بدهید؟ موردی برای کتاب های کودکان بیت کویننویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا