🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس شاهد برداشت عظیم XRP: خرید قطره؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در بازار پر جنب و جوش کریپتو که در آن تعطیلات آخر هفته زمانی برای استراحت نیست، بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال، در اوایل صبح شنبه شاهد یک رویداد مهم بود. گزارش Whale Alert، پلتفرمی که تراکنش‌های بزرگ در فضای کریپتو را ردیابی می‌کند، نشان داد که یک نهاد ناشناس ۲۰ میلیون XRP به ارزش تقریبی ۱۰.۷ میلیون دلار از خزانه بایننس برداشت کرده است.

مقصد این مقدار قابل توجه XRP هنوز یک راز باقی مانده است. با این حال، سرنخ ها به ارتباط با خود بایننس اشاره می کنند. با انتقال ۴.۱۷ میلیون XRP از بایننس در اوایل سال ۲۰۲۴، آدرس دریافت کننده در حال حاضر مجموعاً ۱۷.۶۵ میلیون XRP دارد. کیف پول فعالیت بالایی را نشان می دهد و اغلب به صرافی های مختلف انتقال می دهد.

در حالی که گمانه زنی ها به سمت عملیات داخلی بایننس می رود، امکان وجود یک نهنگ XRP ناشناس را نمی توان به طور کامل رد کرد. چنین حرکتی منجر به بررسی دقیق پویایی قیمت XRP می شود.

نمای قیمت XRP

امروز، ارزش توکن ۲ درصد افزایش یافت و روند نزولی اخیر را کاهش داد که طی سه روز بیش از ۶ درصد کاهش یافت. در حال حاضر با قیمت ۰.۵۴۵ دلار معامله می شود، XRP تقریبا یک ماه است که در این سطح قرار دارد.

""
تاریخ تبدیل XRP به USD: CoinMarketCap

این عقب نشینی سوالاتی را در مورد احساسات بازار ایجاد می کند. آیا این نهنگ می تواند از این فرصت استفاده کند تا XRP را در سطح قیمتی که تصور می کند بهینه است، جمع کند؟ زمان بندی، در میانه مرحله تثبیت توکن، قصد استراتژیک را نشان می دهد.

برای سرمایه گذارانی که شاهد کاهش هستند، این رویداد به عنوان یک سیگنال بالقوه عمل می کند. آیا این واقعیت که بازار شاهد هجوم XRP به کیف پول‌های خصوصی است می‌تواند منادی این افزایش باشد؟ تصمیم برای “خرید شیب” به تفسیر انگیزه های پشت چنین عقب نشینی های قابل توجهی بستگی دارد.

از آنجایی که XRP بار دیگر خود را در نقطه‌ای کلیدی می‌بیند، اقدامات بازیکنان بزرگی مانند این نهنگ بر روی بایننس می‌تواند کلیدی باشد که توکن به کجا می‌رود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا