🚨 اخبار ارز دیجیتال

کیف پول Binance Web3 برای جشن ادغام ERC-404 هدایای عظیم رمزگذاری را اعلام کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • کیف پول بایننس از ERC-404 پشتیبانی می کند
  • ۱ میلیون دلار ارز دیجیتال به عنوان پاداش

کالین وو، روزنامه‌نگار و وبلاگ‌نویس چینی ارزهای دیجیتال، این خبر را منتشر کرد که کیف پول بایننس Web3 از استاندارد توکن جدید مبتنی بر اتریوم ERC-404 پشتیبانی یکپارچه کرده است.

به طور تصادفی، این استاندارد مبتنی بر اتریوم برای برش کلکسیون NFT با موضوع SHIB به نام Sheboshis استفاده شد. تیم SHIB قصد دارد در آینده این را به Shibarium متصل کند.

همراه با ادغام ERC-404، کیف پول بایننس نیز راه اندازی بازار کتیبه ها را اعلام کرد. علاوه بر این، یک هدیه ارز دیجیتال قابل توجه به ارزش ۱ میلیون دلار به جامعه ارزهای دیجیتال وعده داده شده است.

کیف پول بایننس از ERC-404 پشتیبانی می کند

تیم Binance Web3 Wallet با تلاش برای بهبود تجربه کاربری، مجموعه‌ای از ارتقاها و ویژگی‌های جدید را ارائه می‌کند. اولین چیزی که او در آخرین پست وبلاگ خود اعلام کرد، ادغام استاندارد توکن جدید ERC-404 بود. همچنین امکان ادغام برنامه‌ها و شبکه‌های جدیدی را که مبتنی بر ERC-404 هستند یا با آن کار می‌کنند، می‌دهد.

با کنار هم قرار دادن استانداردهای ERC-404، ERC-20 و ERC-721، راه را برای مجموعه های NFT جزئی هموار می کند و نیاز به کار از طریق واسطه ها را از بین می برد. اولین توکن ERC-404 پاندورا (PANDORA) بود و در ابتدای فوریه راه اندازی شد. در عرض یک هفته قیمت آن از ۲۵۰ دلار به ۳۲۰۰۰ دلار رسید و کل عرضه آن تنها ۸۰۰۰ دلار بود.

با مشاهده موفقیت عظیم پاندورا، سایر توسعه دهندگان به سرعت با راه اندازی توکن های خود بر اساس ERC-404 از این روند پیروی کردند.

۱ میلیون دلار ارز دیجیتال به عنوان پاداش

کیف پول Binance Web3 همچنین یک airdrop برای کاربران بازار Inscriptions تازه معرفی شده اعلام کرد. این پلت فرم امکان ضرب و تجارت کتیبه های حاوی توکن های BRC-20 و EVM را می دهد.

این هدیه با همکاری شرکای BRC-20 کیف پول Binance Web3 (MUBI، ROUP، NEWU، ORNJ، و غیره) راه اندازی شد که توکن های خود را برای پاداش دادن به کاربران ارائه کردند.

برای شرکت، کاربران باید حساب Binance خود را تأیید کنند، یک کیف پول Binance Web3 راه اندازی کنند و سپس لیست دستورالعمل های ارائه شده در پست وبلاگ Binance را دنبال کنند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا