اخبار ارز دیجیتال

کیف پول بایننس روزانه حدود 1 میلیون دلار را در کارمزد گاز ETH خرج می کند

بایننس گفته است که تحت یک فرآیند جمع‌آوری کیف پول برای اطمینان از ایمنی وجوه کاربران است.

به گفته کاوشگر داده های بلاک چین EtherScan، یک کیف پول ارز دیجیتال متعلق به پلتفرم معاملاتی بایننس، 530 اتر (ETH) به ارزش حدود 843797 دلار را تنها در 24 ساعت صرف هزینه های گاز کرده است.

در 21 سپتامبر، هزینه گاز در شبکه اتریوم از حداقل 6 Gwei (تقریبا 0.17 دلار) به حداکثر 332 Gwei (تقریباً 11.2 دلار) در هر تراکنش افزایش یافت. افزایش قیمت بنزین به کیف پول بایننس به نام “Binance 14” نسبت داده شد که حدود 1 میلیون دلار را برای قیمت گاز در شبکه ETH هزینه کرد.

نمودار مصرف گاز 30 روزه برای کیف پول رمزنگاری Binance.منبع: Dune Analytics

اعضای جامعه نظرات خود را در مورد هزینه های هنگفت گاز که توسط صرافی خرج می شود بیان کردند. Belinda Chou، سرمایه‌گذار Web3، مهندسان Binance را “ناتوان” توصیف کرد و گفت که آنها پیکربندی اشتباهی داشتند و کمک هزینه گاز بسیار بالا تعیین شده بود.

آدام کوکران، شریک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Cinneamhain Ventures، معتقد است که قیمت های غیرعادی گاز نتیجه API های نامرغوب است.اجرایی انتقاد کرد این صرافی فناوری صرافی را ارزیابی کرد و توانایی آن را برای ایمن نگه داشتن «صدها میلیارد سکه در پروتکل‌های چندگانه» زیر سوال برد.

از طرفی بایننس گفت به منظور اطمینان از ایمنی وجوه کاربران، فرآیند جمع آوری کیف پول زمانی انجام شد که قیمت بنزین پایین بود.

کوین تلگراف برای اظهار نظر با بایننس تماس گرفت، اما بلافاصله پاسخی دریافت نکرد.

مربوط: CZ در X درباره Ceffu و Binance پست کرد. ایالات متحده ادعاهای SEC را در تناقض و اشتباه می کند

بایننس در بحبوحه نبرد حقوقی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده درگیر جنجال شده است و همواره توجه منتقدان را به خود جلب کرده است. در 21 سپتامبر، مدیر عامل یک صرافی ارزهای دیجیتال، ژائو چانگ‌پنگ، گزارش‌هایی مبنی بر دریافت وام 250 میلیون دلاری از مدیریت BAM، که به عنوان یک شرکت هلدینگ برای مبادلات ارزهای دیجیتال ایالات متحده عمل می‌کند، رد کرد. به گفته آقای ژائو، وام برعکس بود و او به شرکت پول قرض داد.

مجله: افشای مدیران بایننس، نزدک به معاملات سفارشات هوش مصنوعی، SBF درخواست وثیقه را از دست داد: Hodler’s Digest، 3-9 سپتامبر


نویسنده: Ezra Reguerra
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا