اخبار ارز دیجیتال

کاربر بایننس آدرس سپرده جدید ETH را دریافت می کند: مراحل زیر است:


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بایننس گفت که از کار انداختن آدرس‌های سپرده قدیمی در چندین بلاک چین بخشی از ارتقاء زیرساخت است، با آدرس‌های جدید امنیت و کارایی بیشتری ارائه می‌دهد.

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات، چندین آدرس سپرده قدیمی را به عنوان بخشی از ارتقاء زیرساخت غیرفعال می کند.

بایننس در اطلاعیه ۱۸ آوریل اعلام کرد که آدرس‌ها و یادداشت‌های سپرده انتخابی را به طور انبوه در چندین بلاک چین از جمله اتریوم (ETH)، ترون (TRX)، BNB و Stellar (XLM) منسوخ خواهد کرد. برای صرافی‌های رمزنگاری، از کار انداختن آدرس‌های قدیمی امری عادی است و بخشی از افزایش امنیت و کارایی کاربر است.

فهرستی از آدرس های سپرده منسوخ در شبکه های مختلف بلاک چین.منبع: Binance

کاربران این آدرس های بلاک چین سپرده گذاری که تحت تأثیر قرار می گیرند از طریق ایمیل مطلع می شوند. صرافی قویاً همه کاربران آسیب دیده را تشویق می کند تا پس از اطلاع رسانی، آدرس ها و یادداشت های جدیدی را دریافت کنند. ایمیل اعلان شامل تاریخ انقضای آدرس سپرده قدیمی خواهد بود. وقتی آدرس جدیدی دریافت می کنید، آدرس سپرده قبلی شما نامعتبر می شود.

برای دریافت آدرس سپرده جدید، کاربران باید وارد حساب Binance خود شوند و دستورالعمل‌های ارائه شده در اعلان ایمیل را دنبال کنند. این مهاجرت بین آوریل و ژوئن ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است.

صرافی ارز دیجیتال همچنین تضمین کرده است که اگر شخصی به طور تصادفی دارایی‌ها را به آدرسی منقضی شده ارسال کند، هیچ وجهی از دست نخواهد رفت. کاربران باید به صورت دستی از آدرس قدیمی خود با استفاده از صفحه تاریخچه تراکنش ها واریز کنند.

مربوط: رئیس CFTC می گوید بایننس عمدا قوانین مربوط به معاملات آتی و کالاها را زیر پا گذاشته است

بایننس به‌طور منظم به‌روزرسانی و نگهداری زیرساخت‌ها را انجام می‌دهد. این صرافی اخیراً هشداری در مورد ۱۹۱ DApp و توکن جعلی پرخطر و غیرقابل اعتماد در شبکه بلاک چین بومی خود به نام BNB Chain صادر کرده است.

تغییر آدرس سپرده برای چندین بلاک چین، از جمله اتریوم، تنها یک روز قبل از شروع برداشت بایننس برای کاربران انجام خواهد شد. با باز شدن قفل میلیون اتر پس از ارتقاء Shapella در ۱۲ آوریل، صرافی‌های اصلی و متولیان قبلاً ترتیباتی را برای حذف ETH از زنجیره بیکن انجام داده‌اند.

مجله: ممیزی های رمزنگاری و پاداش های باگ شکسته شده اند: در اینجا نحوه رفع آن آورده شده است

نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا