اخبار ارز دیجیتال

Binance.US نمی تواند شریک بانکی در ایالات متحده پیدا کند: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بخش ایالات متحده صرافی جهانی ارزهای دیجیتال بایننس با چالش ایجاد شرکای بانکی جدید روبرو است.

بر اساس گزارش ۸ آوریل وال استریت ژورنال، بازوی ایالات متحده صرافی جهانی ارز دیجیتال بایننس با چالش ایجاد شرکای بانکی جدید برای خدمت به عنوان نقاط ورود و خروج فیات برای مشتریان داخلی مواجه است. من اینجا هستم.

به گفته WSJ، به گفته “افراد آشنا” به نقل از سخنان “WSJ”، ورشکستگی‌های اخیر Silvergate و Signature Bank باعث شده است که Binance.US به خدمات بانکی دسترسی نداشته باشد و برای ذخیره وجوه از طرف بانک‌های واسط متکی به آن است.

سرکوب نظارتی بر بانک‌های دارای مشتریان رمزارز عامل دیگری است که در مبارزات صرافی‌ها نقش دارد. در ماه مارس، کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) از هلدینگ بایننس و مدیر عامل آن چانگ پنگ “CZ” ژائو به دلیل نقض معاملات شکایت کرد. صرافی‌های ارزهای دیجیتال از سال ۲۰۲۱ کانون تحقیقات CFTC بوده‌اند.

مرتبط: مدیر عامل بایننس CZ اتهامات دستکاری بازار را رد کرد

Binance.US به بانکی نیاز دارد تا مستقیماً دلار مشتریان خود را نگه دارد، اما تلاش های اخیر برای ایجاد روابط بانکی مستقیم با بانک هایی مانند کراس ریور بانک و مشتریان بانکورپ شکست خورده است.

مشتریان Binance.US تحت تأثیر نبود بانک مستقیم قرار دارند. در یک به روز رسانی وضعیت اخیر، صرافی اعلام کرد که “در هفته های آینده به یک ارائه دهنده خدمات بانکی و پرداخت جدید منتقل می شود” و افزود که برخی از خدمات سپرده گذاری دلار آمریکا به طور موقت در طول انتقال تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.

به روز رسانی وضعیت Binance.US برای خدمات سپرده گذاری USD. منبع: Binance.US

Binance.US در حال حاضر وجوه مشتریان را از طریق شرکت فناوری مالی Prime Trust نگهداری می کند. سخنگوی پرایم تراست گفت تمام وجوه دریافتی از مشتریان از طریق شرکای بانکی نگهداری می شود.

یکی از سخنگویان Binance.US به WSJ گفت: “ما در حال کار با چندین بانک مستقر در ایالات متحده و ارائه دهندگان پرداخت هستیم و همچنان به جذب شرکای جدید ادامه می دهیم و در عین حال سیستم های داخلی خود را ارتقا می دهیم تا پایه قانونی باثبات تر ایجاد کنیم. ما در حال ایجاد یک پلت فرم ارز و ارائه اضافی هستیم. خدمات.”

Binance.US در محیطی مشابه با محیطی که شرکت‌های رمزنگاری در بریتانیا تجربه کرده‌اند، فعالیت می‌کند و بانک‌ها از پذیرش مشتریان از بخش کریپتو فاصله می‌گیرند. تعداد کمی از بانک‌هایی که هنوز با شرکت‌های ارز دیجیتال بریتانیا کار می‌کنند، خواستار اسناد و اطلاعات بیشتری در مورد نحوه نظارت بر تراکنش‌های مشتریان خود هستند.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده در مورد جرایم مربوط به رمزارزها داغ شده اند

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا