🚨 اخبار ارز دیجیتال

Binance.US مشکل برداشت دلار را حل می کند، اما هشدار می دهد که طولانی نخواهد بود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Binance.US گفت: «در حالی که برداشت USD هنوز به طور کامل در پلتفرم فعال است، ما انتظار داریم شرکای بانکی ما در آینده نزدیک این سرویس را متوقف کنند.

صرافی ارز دیجیتال ایالات متحده Binance .US به مشتریان اطلاع داده است که پس از همکاری با یک بانک شریک، مشکلات برداشت دلار آمریکا را حل کرده است، اما هشدار می دهد که این تخفیف ممکن است مدت زیادی طول نکشد.

این شرکت، یکی از زیرمجموعه‌های مستقل صرافی بایننس، در به‌روزرسانی در ۲۲ ژوئن به مشتریان اطلاع داد که سیستم‌هایش کاملاً فعال هستند و درخواست‌های برداشت دلار آمریکا عادی است.

در ۹ ژوئن، صرافی سپرده های دلاری را به حالت تعلیق درآورد و به مشتریان از تعلیق کانال برداشت فیات در میان اختلافات مداوم با کمیسیون بورس و اوراق بهادار اطلاع داد.

در آن زمان، این شرکت به مشتریان هشدار داد که بانک های شریک آن در حال آماده شدن برای تعلیق کانال های برداشت ارز فیات (USD) در اوایل ۱۳ ژوئن هستند، اما در نهایت این موضوع هنوز محقق نشده است.

Binance.US در آخرین بیانیه خود مشتریانی را تشویق می کند که نتوانسته اند درخواست های خود را پس بگیرند “زیرا سیستم ما کاملاً فعال است”، اما ممکن است این تخفیف دائمی نباشد.

برداشت‌های دلار هنوز به طور کامل در این پلتفرم فعال هستند، اما ما انتظار داریم که شرکای بانکی ما این خدمات را در آینده نزدیک متوقف کنند.

Binance.US همچنین کاربران را تشویق می‌کند تا با انتقال به یک صرافی فقط رمزنگاری، «برای ادامه تجارت بین ارزهای دیجیتال، دلار آمریکا را خرج کنند، برداشت کنند یا به استیبل کوین تبدیل کنند».

این شرکت گفت که موجودی باقیمانده دلار آمریکا که در حساب های مشتریان نگهداری می شود ممکن است در آینده به Tether (USDT) تبدیل شود.

این اطلاعیه همچنین شامل جزئیات بیشتر جفت‌های معاملاتی USDT از جمله ANKR، DAI، DASH، HBAR، ICX، IOTA، RVN، WAVES، XNO، XTZ و ZIL است که در ۲۶ ژوئن اضافه می‌شوند.

مربوط: بایننس. سکه ایالات متحده در میان نگرانی های دعوی حقوقی و مشکلات درگاه فیات معامله می شود

با این حال، اعلام کرد که بیشتر «جفت‌های معاملاتی پیشرفته USD» را در همان روز از پلتفرم خود حذف خواهد کرد. از ۱۵۰ ارز دیجیتال پشتیبانی شده توسط Binance.US، فقط BTC، ETH، ADA، BNB، LTC، MATIC، SOL، VET، USDC، USDT در برابر USD قابل معامله هستند.

این شرکت همچنین با بانک شریک خود در استرالیا مشکل داشت. در ماه مه، زمانی که بانک‌های محلی و شرکای پرداخت خدمات را به حالت تعلیق درآوردند، قیمت بیت‌کوین در شعبه استرالیایی بایننس به ۲۰ درصد کاهش یافت که باعث سیل فروش و نقدینگی شد.

مجله: ایالات متحده و چین تلاش می کنند بایننس، ادعای رشوه ۴۰ میلیون دلاری SBF را درهم بشکنندنویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا