اخبار ارز دیجیتال

Binance.US دارایی دیجیتال Voyager را به قیمت ۱ میلیارد دلار خریداری می کند

پیش از این، FTX US با پیشنهاد ۱.۴ میلیارد دلاری، بزرگترین پیشنهاد دهنده دارایی های این شرکت بود.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی جدیدی که در ۱۹ دسامبر منتشر شد، صرافی ارزهای دیجیتال Binance.US قصد دارد دارایی‌های وام‌دهنده رمزنگاری ورشکسته Voyager Digital را به قیمت ۱.۰۲۲ میلیارد دلار خریداری کند. این شرکت پس از بررسی گزینه های استراتژیک خود گفت که Binance.US “بالاترین و بهترین پیشنهاد برای دارایی های خود است.”

پیشنهاد ۱.۰۲۲ میلیارد دلاری شامل ارزش بازار منصفانه سبد ارزهای دیجیتال وویجر در تاریخی است که باید مشخص شود، به اضافه ملاحظات اضافی معادل ارزش افزایشی ۲۰ میلیون دلار.

ادعاهای شرکت علیه Three Arrows Capital در ورشکستگی باقی می‌ماند و مجموعه‌های آتی مربوط به این مطالبات و سایر مطالبات افشا نشده، با پرداخت‌های تایید شده توسط دادگاه و عملکرد پلت فرم، بین طلبکاران ملک توزیع خواهد شد.

انتظار می رود این معامله تا ۱۸ آوریل ۲۰۲۳ بسته شود. بایننس موافقت کرده است که با حسن نیت ۱۰ میلیون دلار سپرده بگذارد و هزینه های خاص وویجر را تا سقف ۱۵ میلیون دلار بازپرداخت خواهد کرد. جلسه استماع دادگاه ورشکستگی در تاریخ ۵ ژانویه ۲۰۲۳ برای تأیید قرارداد خرید برگزار می شود. علاوه بر این، فروش منوط به آرای طلبکار و سایر شرایط عرفی بسته شدن است.

وویجر در ماه جولای برداشت‌های خود را به حالت تعلیق درآورد و به دلیل مشکلات نقدینگی ناشی از قرار گرفتن در معرض وام‌های معوق ۶۵۰ میلیون دلاری از صندوق تامینی ورشکسته Three Arrows Capital، اعلام ورشکستگی کرد. کوین تلگراف در ماه اکتبر گزارش داد که صرافی مشکل دار کریپتو FTX US پیشنهادی ۱.۴ میلیارد دلاری برای دارایی های Voyager تضمین کرده است. تراکنش قبلی بدهی های ارشد را به طور کامل پرداخت کرد و به طلبکاران بدون وثیقه این امکان را داد که تقریباً ۷۲٪ از ارزش حساب های خود را بازیابی کنند.

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا