اخبار ارز دیجیتال

Binance.US به دنبال کاهش سهام اکثریت در Changpeng Zhao: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

چانگ پنگ ژائو موسس، مالک اکثریت و رئیس یک صرافی ارزهای دیجیتال است. او همچنین مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران صرافی جهانی ارزهای دیجیتال بایننس است.

صرافی ارزهای دیجیتال Binance ایالات متحده و بنیانگذار آن Chao Changpeng (CZ) گزارش شده است که به دنبال راه‌هایی برای کاهش سهام خود در شرکت در میان بررسی‌های شدید تنظیم‌کننده‌های فدرال ایالات متحده در سال گذشته بوده‌اند. او گفت که به دنبال آن است.

روزنامه اطلاعات در ۱۱ مه به نقل از افراد آشنا گزارش داد که مدیران کریپتو که اکثریت مالکان Binance.US هستند از تابستان گذشته در تلاش برای کاهش سهام خود در صرافی مستقر در ایالات متحده هستند. گزارش شده است که وجود دارد.

Binance و Changpeng Zhao در سال گذشته تحت نظارت شدید تنظیم کننده های فدرال ایالات متحده قرار گرفته اند.

در ماه مارس، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) از بایننس و CZ به دلیل اجرای یک بورس “غیرقانونی” با برنامه انطباق “جعلی” شکایت کرد.

این شرکت متهم به دور زدن عمدی قوانین ایالات متحده بود “در حالی که درگیر یک استراتژی حساب شده آربیتراژ نظارتی برای منافع تجاری بود.”

در پاسخ به این شکایت، بایننس برای انطباق با مقررات استدلال کرد و در آن زمان به کوین تلگراف گفت که «ما یک رویکرد قوی «سه خط دفاعی» را برای ریسک و انطباق اجرا کرده‌ایم.

CZ در ۲۸ مارس به CFTC پاسخ داد. منبع: Binance.com

از آن زمان، مدیریت بایننس ایالات متحده نگران این بود که ممکن است تا زمانی که CZ مالک اکثریت باشد، نتواند مجوزهای نظارتی خاصی را دریافت کند، و طبق گزارش ها، به دنبال راه هایی برای کاهش نفوذ CZ بر سهام و شرکت بوده است.

کوین تلگراف با صرافی جهانی بایننس تماس گرفت، که از اظهار نظر در مورد مسائل مربوط به Binance US و CZ به عنوان یک فرد و سهامدار عمده صرافی ایالات متحده خودداری کرد. Binance US تا زمان انتشار این مقاله پاسخی نداد.

مربوط: در اینجا به این موضوع می پردازیم که چرا شکایت بایننس CFTC مهمتر از اجرای SEC است

در ماه فوریه، SEC از Paxos، ناشر استیبل کوین BUSD بایننس شکایت کرد که منجر به خاتمه استخراج شد. در همین حال، رگولاتورها تصویب پیشنهاد بایننس ایالات متحده برای دارایی های متعلق به شرکت ورشکسته ارز دیجیتال Voyager Digital را مسدود کرده اند.

به نظر می رسد کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به طور خاص صرافی های ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده را هدف قرار می دهد و آنها را مشمول مقررات سختگیرانه ای مانند بانک ها و شرکت های کارگزاری می کند.

در نتیجه، شرکت‌های بزرگی مانند کوین‌بیس، جمینی، ریپل و گلکسی دیجیتال همگی خارج از ایالات متحده هستند، در میان سایر شرکت‌ها به دنبال اقدامات اجرایی اخیر SEC، به فکر انتقال به خارج از کشور هستند.

سایر صرافی های بزرگ مانند Kraken و Bittrex در حال حاضر خدمات خود را در ایالات متحده به طور کامل یا جزئی به دلیل ادامه جنگ ارزهای دیجیتال به حالت تعلیق درآورده اند.

مجله: آیا گری جنسلر، رئیس SEC حرف آخر را می زند؟

نویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا