🚨 اخبار ارز دیجیتال

طرح بازسازی بایننس در ایالات متحده توسط ۹۷ درصد از مشتریان وویجر پشتیبانی می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اکثریت قریب به اتفاق دارندگان حساب Voyager از Binance US می خواهند که دارایی های شرکت آنها را خریداری کند.

۹۷ درصد از مشتریان وویجر از اقدام بایننس ایالات متحده برای به دست آوردن دارایی های شرکت ورشکسته وام دهنده ارزهای دیجیتال وویجر دیجیتال حمایت می کنند.

بر اساس پرونده دادگاه در ۲۸ فوریه، اکثریت قریب به اتفاق دارندگان حساب Voyager Digital موافق خرید از بخش ایالات متحده صرافی ارزهای دیجیتال Binance هستند.

شرکت مدیریت ورشکستگی Strett یک نظرسنجی از مشتریان Voyager انجام داد و ۶۱۳۰۰ دارنده حساب را هدف قرار داد تا علیه وام دهندگان مضطرب ارزهای دیجیتال ادعایی کنند.

از مجموع این تعداد، ۵۹۱۸۳ رای به طرح بازسازی بایننس در ایالات متحده رأی مثبت دادند، در حالی که تنها ۳ درصد یا ۲۱۱۷ رأی آن را رد کردند.

دارندگان حساب ادعای نتایج رای گیری را دارند: منبع: Stretto

رای دهندگان به چهار دسته تقسیم شدند که شامل ادعاهای صاحب حساب و سه دسته “دعاهای عمومی بدون تضمین” می شود. گروه اخیر نیز به این پیشنهاد رای مثبت دادند.

در ماه دسامبر، Binance US قراردادی را برای خرید دارایی های Voyager به مبلغ ۱.۰۲ میلیارد دلار اعلام کرد. بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی در آن زمان، پیشنهاد بایننس در ایالات متحده “با هدف بازگرداندن ارزهای دیجیتال به مشتریان به صورت نوع، مشروط به پرداخت های تایید شده توسط دادگاه و عملکرد پلت فرم است.”

با این حال، پیشنهاد بازوی آمریکایی بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان با واکنش‌ها و مخالفت‌های زیادی مواجه شده است.

کمیسیون اوراق بهادار تگزاس و دپارتمان بانکی با معامله پیشنهادی مخالفت کردند.

این سازمان استدلال کرد که طرح تجدید ساختار حاوی تعدادی افشای “نادرست” است، که برخی از آنها تنها ۲۴ تا ۲۶ درصد بازیابی را به همراه داشت، به جای ۵۱ درصدی که تحت ورشکستگی فصل ۷ دریافت می کرد. عدم اطلاع دادن به طلبکاران بدون وثیقه که ممکن است نتوانند.

مربوط: وویجر دارایی های رمزنگاری شده را از طریق Coinbase می فروشد و داده های زنجیره ای را پیشنهاد می کند

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) نیز با این اقدام مخالفت کرد. یک پرونده قضایی در ۲۲ فوریه ادعا می کند که خرید دارایی های وویجر توسط بایننس ایالات متحده ممکن است قوانین اوراق بهادار را نقض کند.

در همان روز، کمیسیون تجارت فدرال (FTC) تحقیقاتی را در مورد Voyager Digital به دلیل “بازاریابی فریبنده و غیرمنصفانه ارزهای دیجیتال” آغاز کرد.

نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا