اخبار ارز دیجیتال

بایننس ایالات متحده از کاربران می خواهد که دلار را به استیبل کوین برای برداشت تبدیل کنند

به گفته این شرکت، کاربران ایالات متحده بایننس ممکن است وجوه دلاری خود را به استیبل کوین یا سایر دارایی های دیجیتال تبدیل کنند تا وجوه دلاری را از حساب خود خارج کنند.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس ایالات متحده شرایط خدمات خود را به روز کرده است که نشان می دهد این پلتفرم دیگر از برداشت مستقیم دلار پشتیبانی نمی کند.

بایننس ایالات متحده شرایط استفاده خود را در 16 اکتبر به روز کرد و تغییرات قابل توجهی در بخش مربوط به “کیف پول فیات BAM” ایجاد کرد که به خدمات بایننس ایالات متحده مرتبط با نگهبانی USD اشاره دارد.

Binance US در شرایط به روز شده خود می نویسد که کاربران “ممکن است” وجوه دلار آمریکا را به استیبل کوین و سایر دارایی های دیجیتال تبدیل کنند تا وجوه دلار آمریکا را از حساب های خود خارج کنند.

برخی از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال از X (توئیتر سابق) خواستند تغییرات در شرایط خدمات Binance US را تأیید کند. یکی از ناظران کریپتو در X نوشت: «بایننس دلار آمریکا را تصاحب کرد. نگران نباشید می‌توانید تتر و سکه‌های شیک چاپ شده از هوا را بخرید».

مشابه به‌روزرسانی‌های قبلی شرایط استفاده، Binance US تأکید کرد که دارایی‌های دیجیتال مشمول حمایت بیمه‌ای توسط شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) نیستند.

Binance US در 5 مه 2023 گفت: “اگر رابطه خود را با متولی USD خاتمه دهیم و نتوانیم متولی USD دیگری پیدا کنیم، به شما اطلاعیه و زمانی برای برداشت سپرده های USD خود ارائه خواهیم کرد.” همانطور که در به روز رسانی روز ذکر شد. اضافه:

سپرده‌های دلاری که تا مهلت ذکر شده در اطلاعیه برداشت نمی‌شوند، به دارایی‌های دیجیتالی استیبل کوین تبدیل شده و به حساب دارایی دیجیتال شما منتقل می‌شوند.

آخرین به روز رسانی شرایط استفاده بایننس ایالات متحده به طور قابل توجهی با نسخه ارسال شده در می 2023 متفاوت است. در آن زمان، این صفحه حاوی اطلاعات حذف شده بود مبنی بر اینکه BAM (اپراتور بایننس ایالات متحده) عضو FDIC نیست و یک بانک نیست. با این حال، “با یک متولی دلار آمریکا کار کرد” تا اطمینان حاصل شود که سپرده های دلاری در حساب های همه جانبه در بانک های بیمه شده FDIC نگهداری می شود.

با توجه به رعایت BAM و مدیر USD، قصد BAM این است که این صندوق مشمول محدودیت پوشش بیمه FDIC 250,000 دلاری به ازای هر فرد واجد شرایط باشد، و شرایط و ضوابط می 2023 فقط در صورت ورشکستگی شرکت اعمال می شود. ,اضافه:

«اگر بانکی ورشکست شود، […]حساب شما ممکن است به یک ارز بانکی یا فیات باشد. […] جمع آوری شده برای اهداف تعیین صلاحیت برای بیمه سپرده FDIC. بیمه FDIC در برابر شکست BAM یا کلاهبرداری توسط کارکنان BAM محافظت نمی کند. ”

Binance US بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مربوط: Binance.US از MoonPay به عنوان جایگزین بانکی برای بازپس گیری سود دلار استفاده می کند

این خبر نمونه دیگری از بایننس ایالات متحده را به ارمغان می آورد که در تلاش برای حفظ رمپ های فیات در داخل و خارج از رمپ است زیرا در سال گذشته برخی از عملیات های USD را به حالت تعلیق درآورده است.

در ژوئن 2023، بایننس ایالات متحده سپرده های USD را به حالت تعلیق درآورد و به مشتریان از تعلیق کانال های برداشت فیات اطلاع داد. این شرکت بعداً اعلام کرد که مشکل برداشت دلار آمریکا حل شده است، اما هشدار داد که ممکن است تنها یک راه حل موقت باشد.

مجله: حقیقت پشت انقلاب بیت کوین کوبا: گزارش میدانی


نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا