اخبار ارز دیجیتال

بایننس ایالات متحده سرانجام سرویس پرداخت تلفن همراه را برای مشتریان آمریکایی عرضه کرد

بخش ایالات متحده بایننس یک ویژگی به نام «پرداخت» را برای مشتریان آمریکایی ارائه کرده است. این ویژگی برای کاربران خارج از ایالات متحده توسط شرکت مادر جهانی در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شد.

صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحده بایننس ایالات متحده سرانجام سرویس Binance Pay خود را حدود ۲۲ ماه پس از راه اندازی این ویژگی برای مشتریان غیر آمریکایی در سال ۲۰۲۱ توسط صرافی جهانی راه اندازی کرد.

پس از عرضه بتا پرداخت‌های همتا به همتا در فوریه ۲۰۲۱، این سرویس که در ۱۲ مارس به تراکنش‌های تجاری گسترش یافت، تقریباً ۱۵۰ کاربر تلفن همراه را در برنامه Binance به پشتیبانی می‌آورد. ارزهای دیجیتال را می‌توان فوراً بدون کارمزد معامله کرد. .

پست وبلاگ Binance US در ۱۳ دسامبر تصریح کرد که تراکنش‌های Pay هزینه‌های گاز یا تراکنش صفر خواهند داشت، و این برنامه در حال حاضر در حال حرکت است زیرا آماده می‌شود یک نسخه وب را معرفی کند که “در آینده نزدیک خواهد رسید”. فقط در موبایل موجود است

در همین حال، در FUD اخیر علیه Binance Global، مدیر عامل بایننس Changpong Zhao (CZ) بخش آمریکای Binance را تحسین کرد و گفت: “به ساختن ادامه دهید!”

برای دسترسی به ویژگی‌های جدید، کاربران Binance.US باید برای تأیید هویت خود و بارگیری کیف پول Pay خود، به آخرین نسخه برنامه به‌روزرسانی شوند.

با این حال، این سرویس فقط تراکنش بین کاربران را در برنامه تلفن همراه Binance ایالات متحده تسهیل می کند. کاربران می توانند هر ۲۴ ساعت یک میلیون دلار ارز دیجیتال دریافت کنند.

مربوط: اعضای انجمن کریپتو درباره اجرای بانک در بایننس بحث می کنند

آخرین اعلامیه در زمان آشفتگی برای مبادلات رمزنگاری جهانی منتشر شد.

در زمان نگارش این مقاله، موجودی بیت کوین (BTC) بایننس در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۴۲۰۰۰ کاهش یافته است، به ارزش بیش از ۷۵۴ میلیون دلار، اما نظارت بر روی زنجیره نشان می‌دهد که علیرغم برداشت‌ها، صرافی هنوز دارای مانده بیت کوین بیش از حد است. ۵۲۷,۳۰۴ بیت کوین. شیشه سکه منبع.

به نظر می رسد که این پس گرفتن به دنبال گزارش رویترز در ۱۳ دسامبر است که نشان می دهد وزارت دادگستری ایالات متحده به پایان تحقیقات خود در مورد Binance که در سال ۲۰۱۸ آغاز شده است، نزدیک می شود و دادستان های ایالات متحده گفتند. اتهامات جنایی مطبوعاتی در مقابل صرافی ها و مدیران آنها.

علاوه بر این، نگرانی‌های جدیدی در جامعه ارزهای دیجیتال مربوط به امور مالی Binance ایجاد شده است، با گزارشی در ۱۰ دسامبر مبنی بر اینکه وال استریت ژورنال با کارشناسان حسابداری و مالی مشورت کرده و شواهدی از ذخایر بایننس پیدا کرده است. بدترین.

در به‌روزرسانی ۱۴ دسامبر توییتر، CZ گفت که «به نظر می‌رسد اوضاع تثبیت شده است» و اضافه کرد که انصراف دیروز جزو پنج برداشت برتری نبود که شرکت در گذشته پردازش کرده است.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا