اخبار ارز دیجیتال

“همه ادعاهای SEC شکست خورده اند” – Binance.US پیشنهاد مسدود کردن وجوه را رد می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Binance.US دفاعیات خود را پیش از جلسه دادرسی فردا در مورد مسدود شدن وجوه ارائه کرده است.

Binance.US از دادگاه خواسته است تا دستور موقتی علیه دارایی‌هایش را که توسط تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار پیشنهاد شده بود، پیش از جلسه استماع در ۱۳ ژوئن رد کند، اقدامی که عملاً به فعالیت‌های شرکت پایان می‌دهد.

بایننس ایالات متحده در یک بایگانی در تاریخ ۱۲ ژوئن، درخواست اضطراری SEC برای صدور حکم موقت علیه تجارت خود را به عنوان «سخت‌گیرانه و بیش از حد سنگین» محکوم کرد.

جلسه رسیدگی به دستور منع موقت برای ۱۳ ژوئن در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه کلمبیا برنامه ریزی شده است.

Binance.US ادعا می کند که دستور منع عملاً BAM Trading Services Inc.، شرکتی که خدمات مبادله و معاملات ارزهای دیجیتال را به Binance.US ارائه می دهد، از کار خارج می کند.

تخفیف درخواستی در درجه اول به مشتریان BAM آسیب می رساند، عملاً BAM را از کار می اندازد و از دفاع BAM در این شکایت جلوگیری می کند.

به طور خاص، Binance.US ادعا کرده است که «همه ادعاهای SEC شکست می‌خورند» زیرا تنظیم‌کننده «هیچ اوراق بهاداری را که در پلتفرم BAM معامله می‌شود شناسایی نکرده است» و به استناد اقدام قانونی علیه تنظیم‌کننده اقدام کرده است. کل رویکرد برای پیگیری اقدامات هدفمند بود. از زمان انتشار این مقاله، SEC ادعا می کند که حداقل ۶۸ ارز رمزنگاری شده اوراق بهادار هستند.

در این پرونده آمده است: “SEC پیشنهاد می کند که یک نتیجه گیری قبلی است که ارزهای رمزنگاری شده اوراق بهادار هستند، اما اینطور نیست. پس از سال ها فعالیت، ادعاهایی مبنی بر اینکه آنها اوراق بهادار هستند نادرست هستند و “به وضوح مشمول قوانین اوراق بهادار هستند.”

علاوه بر این، Binance.US گفت که “تلاش های قابل توجهی” برای همکاری با تحقیقات SEC در حال انجام که در ۲۰ دسامبر ۲۰۲۰ آغاز شد، انجام داده است. بر اساس این پرونده، این تحقیقات بیش از ۷۰۰۰۰۰ ارتباط فردی و اطلاعات “سفارشی” را به دست آورد. داده ها در عملیات روزانه منعکس می شوند.

در ۵ ژوئن، SEC اولین اقدام حقوقی بزرگ خود را علیه بایننس و شرکت های وابسته به آن آغاز کرد و مدعی شد که صرافی ارزهای دیجیتال نتوانسته به عنوان بورس ثبت شود و متهم به معامله با ارزهای رمزنگاری شده است که ادعا می کند اوراق بهادار هستند. .

علاوه بر این، رگولاتورها، مدیر عامل Binance، Zhao Changpeng (CZ) را متهم کرده اند که به وجوه مشتریان Binance.US دسترسی پیدا کرده و ۱۲ میلیارد دلار از وجوه Binance را از طریق یک نهاد حاکمیتی خصوصی به نام Merit Peak منتقل کرده است.

روز بعد، ۶ ژوئن، SEC یک درخواست اضطراری برای یک حکم موقت علیه Binance ارائه کرد و آن را در Binance.US نگه داشت تا زمانی که صرافی ارز دیجیتال بتواند ثابت کند که نمی تواند وجوه را از طریق CZ یا وسایل دیگر منتقل کند. به دنبال مسدود کردن دارایی ها بود. یکی دیگر از مدیران Binance.

مربوط: CZ مدیرعامل بایننس به داده‌هایی که نشان می‌دهد میلیاردها دلار خروج ارز را نشان می‌دهد، واکنش نشان می‌دهد

Binance و Binance.US در هفته گذشته بارها و بارها ادعاهای SEC را در رسانه های اجتماعی رد کرده اند، اما یادداشت مشترک ثبت شده با پرونده اولین اظهار نظر عمومی در مورد این اتهامات است.

SEC استدلال کرد که نمی تواند “یک نمونه واحد را شناسایی کند که در آن دارایی های مشتریان BAM مورد سوء استفاده یا سوء استفاده قرار گرفته باشد.”

در این یادداشت افزوده شده است: «قطعاً در اینجا هیچ «اورژانسی» وجود ندارد، غیر از آن چیزی که SEC برای اهداف خود ایجاد کرده است.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Tom Mitchelhill

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا