اخبار ارز دیجیتال

بایننس آمریکا کارمزد تراکنش های اتریوم را حذف می کند

این اعلامیه ماه‌ها پس از لغو تمامی هزینه‌های تراکنش‌های بیت‌کوین توسط صرافی ارزهای دیجیتال منتشر شد.

بایننس ایالات متحده اعلام کرده است که “مدل قیمت گذاری با کارمزد صفر” خود را به اتر (ETH) گسترش داده است.

بر اساس این اعلامیه، کاربران اکنون می توانند چهار جفت بازار نقطه ای اتر را معامله کنند: ETH/USD، ETH/USDT، ETH/USDC و ETH/BUSD.

صرافی‌های ایالات متحده همچنین هزینه‌های گاز را برای تمام تراکنش‌های اتریوم که از طریق ویژگی «خرید و فروش» این وب‌سایت انجام می‌شوند، حذف کرده‌اند.

در ژوئن، بایننس ایالات متحده تجارت ارزهای دیجیتال بدون کمیسیون را در سال 2018 با حذف تمام کارمزدهای معاملات نقدی بیت کوین (BTC) برای BTC/USD، BTC/USDT، BTC/USDC و BTC/BUSD راه اندازی کرد. .

بایننس ایالات متحده به عنوان یک نهاد تجاری مستقل در ایالات متحده فعالیت می کند، اما از همان نام و نشان صرافی جهانی بایننس کریپتو استفاده می کند. همانطور که از نام آن پیداست، بایننس ایالات متحده در درجه اول به معامله گران کریپتو آمریکایی پاسخ می دهد.

به گفته برایان شرودر، رئیس و مدیر عامل بایننس ایالات متحده، حذف کارمزدها برای BTC و ETH موقعیت شرکت را به عنوان “پیشرو با کارمزد پایین در ارزهای دیجیتال” مستحکم می کند. او افزود: «بیش از هر زمان دیگری مهم است که پلتفرم‌ها در راستای منافع کاربران خود عمل کنند.»

مرتبط: چرا نبرد برای کارمزدهای کم یا رایگان تراکنش واقعا مهم است

صرافی ها نقش کلیدی در پذیرش کریپتو دارند. تسهیل حواله‌های بدون کارمزد، کاربران را تشویق می‌کند تا با دارایی‌های دیجیتال بیشتر تراکنش کنند. اگر انتقال وجه از نقطه‌ای به نقطه دیگر هزینه‌ای داشته باشد، میلیون‌ها کاربر بالقوه استفاده از فناوری را محدود می‌کنند.

صرافی هایی که از دریافت کارمزد اجتناب می کنند، می توانند از معاملات بدون کمیسیون از طریق اسپرد سود ببرند. در معاملات، اسپرد به عنوان تفاوت بین قیمت پیشنهادی (فروش) و قیمت خرید (خرید) یک جفت معاملاتی شناخته می شود.نویسنده: Judith BannermanQuist

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا