اخبار ارز دیجیتال

Binance.US از خرید دارایی Voyager یک میلیارد دلاری خارج شد و محیط نظارتی را مقصر دانست


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هر دو طرف هفته گذشته پس از غلبه بر چندین مخالفت، مجوز معامله را دریافت کردند. Binance.US فاش نکرد که چرا اکنون باید نظر خود را تغییر دهد.

این شرکت در توییتی اعلام کرد که Binance.US از توافق خرید یک میلیارد دلار دارایی از کارگزاری ورشکسته ارزهای دیجیتال Voyager Digital خارج شده است. مسئولیت این حرکت به سمت “یک محیط نظارتی خصمانه و نامطمئن در ایالات متحده” را بر عهده گرفت.

وویجر، کمیته رسمی وویجر از بستانکاران بدون وثیقه و دولت ایالات متحده برای ادامه خرید در ۱۹ آوریل به توافق رسیده اند. در حالی که وزارت دادگستری ایالات متحده در حال تجدید نظر در مورد برنامه های ورشکستگی وویجر است، این معامله توسط یک قاضی که به او اجازه توقف اضطراری داده شد در ۲۸ مارس مسدود شد.

هم وویجر و هم کمیته رسمی بستانکاران بدون وثیقه وویجر زمزمه کرد ناراحتی آنها از توسعه درست قبل از اعلام Binance.US.کمیسیون رسمی وویجر از بستانکاران بدون وثیقه زمزمه کرد:

کمیسیون از این تصمیم بسیار ناامید است و در حال بررسی ادعاهای احتمالی علیه Binance.US است.

از سوی دیگر، Binance.US گفت این سازمان گفت که تصمیم گرفته است “از حق خود برای فسخ قرارداد خرید دارایی استفاده کند.”

صرافی گفت: “در طول این فرآیند، ما امیدوار بودیم که مشتریان وویجر را با دسترسی فیزیکی به ارزهای رمزنگاری شده فراهم کنیم، اما انتظار می رود محیط نظارتی خصمانه و نامطمئن در ایالات متحده بر کل جامعه تجاری ایالات متحده تأثیر بگذارد. یک محیط عملیاتی غیرممکن معرفی شده است.” .

مطالب مرتبط: مقامات ایالات متحده به دنبال حمایت از مدیران وویجر در Binance.US Sale هستند

مشخص نیست که چرا Binance.US تغییر کرد. Binance.US قبلاً با محیط نظارتی ایالات متحده آشنا بود. جامعه ارزهای دیجیتال در توییتر با همدردی به Binance.US پاسخ داد.

“من متعجبم که بایننس این مدت طولانی دوام آورده است. با وجود همه آزار و اذیت دولت، آنها مدتها قبل نجات داده بودند.” StephenEllis_PR زمزمه کردبرخی دیگر در اتهامات خود مصمم تر بودند.

با این حال، این احساس جهانی نیست. “واقعاً، بعد از اینکه تمام اطلاعات ما را به عنوان مشتری دریافت کردید؟ پس ۱۰ میلیون به ما پرداخت کردید. من می گویم که در این مورد معامله کرده اید.” پاسخ داد به Binance.US.

هر دو وویجر و هیئت اعتباردهندگان گفتند که بر روی یک “گزینه تعویض” کار خواهند کرد تا پول نقد و ارزهای دیجیتال را مستقیماً از طریق پلتفرم وویجر بین مشتریان توزیع کنند.

وویجر در ۵ جولای اعلام ورشکستگی کرد.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا