🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس از کاربران می‌خواهد پس از بانک‌زدایی Paysafe، یورو را به USDT تبدیل کنند

بایننس از کاربران Paysafe می خواهد که یورو را به دلار دیجیتال تبدیل کنند، زیرا مشکلات غیربانکی اروپا همچنان ادامه دارد.

صرافی ارزهای دیجیتال Binance از کاربران خواسته است تا پس از از دست دادن پشتیبانی از بانک های شریک، یورو را تا پایان اکتبر با Tether (USDT) مبادله کنند.

در ۲۸ سپتامبر، بایننس از کاربران Paysafe در اروپا خواست تا موجودی یورو خود را در حساب های Binance خود تا ۳۱ اکتبر به USDT تبدیل کنند و اعلام کرد که Paysafe “پردازش سپرده های یورو را برای کاربران Binance متوقف می کند”. این تصمیم یک طرفه گرفته شد.

با این حال، بایننس خاطرنشان کرد که کاربران همچنان ممکن است موجودی یورو خود را از حساب Binance خود به حساب بانکی خود برداشت کنند.

به کاربران Paysafe توصیه می شود اقدامات احتیاطی مناسب را انجام دهند.

این شرکت اعلام کرد که کاربران Paysafe دیگر نمی‌توانند از ساعت ۴ صبح به وقت UTC در ۲۸ سپتامبر، جفت‌های معاملاتی نقدی یورو را معامله کنند و سفارش‌های باز پس از یک ساعت لغو خواهند شد. Binance Convert که مانند سوآپ توکن عمل می کند، به معاملات یورو نیز محدود می شود.

اسکرین شات اعلامیه بایننس برای کاربران Paysafe.منبع: Binance

Paysafe سپرده های یورو را در ۲۵ سپتامبر معلق کرد. این شرکت قبلا سپرده گذاری و برداشت فیات را برای کاربران بایننس در اروپا تسهیل کرده است، از جمله از طریق نقل و انتقالات بانکی در منطقه واحد پرداخت یورو (SEPA) اتحادیه اروپا.

در این بولتن آمده است: “ما در حال کار بر روی یکپارچه سازی کانال های فیات جدید در بایننس هستیم.”

در ۲۷ سپتامبر، کوین تلگراف گزارش داد که بایننس فرانسه به مشتریان خود پیشنهاد داده است که فورا دارایی های فیات خود را به ارزهای دیجیتال تبدیل کنند.

مربوط: بایننس برداشت در اروپا را به دلیل مشکلات پردازنده پرداخت محدود می کند

این اقدام جدیدترین اقدامی است که مشکلات نظارتی و بانکداری بایننس را در کشورهای غربی تشدید می کند.

Paysafe همچنین حمایت از معاملات پوند بریتانیا را در ماه مه پس از اینکه تنظیم‌کننده‌های مالی بریتانیا نگرانی‌هایی را در مورد این مشارکت مطرح کردند، متوقف کرد.

در ماه ژوئن، بایننس خروج خود از هلند را اعلام کرد و ظرف یک هفته مقامات بلژیکی به صرافی دستور دادند تا خدمات خود را متوقف کند. با این حال، در ۲۶ سپتامبر، اعلام کرد که پذیرش ثبت نام های جدید از ساکنان بلژیک را از سر گرفته است.

مجله: امتیاز Binance.US در برابر SEC، تاخیر در بازپرداخت Mt.Gox، و اخبار دیگر: Hodler’s Digest، ۱۷-۲۳ سپتامبر


نویسنده: Martin Young
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا