🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس صندوق SAFU را با ۱ میلیارد دلار در میان نوسانات قیمت پر می کند

مدیر عامل Binance CZ در توییتر به کاربران اطمینان داد که صندوق بیمه صرافی رمزارز به یک میلیارد دلار رسیده است.

در بحبوحه بحران نقدینگی جاری و خرید صرافی کریپتو FTX، Changpeng “CZ” Zhao مدیر عامل بایننس به جامعه خود اطمینان داده است که بودجه کافی برای پشتیبانی از شبکه دارد.

CZ در توییتی در ۹ نوامبر گفت که صرافی با توجه به “تحرکات اخیر قیمت” مجددا صندوق دارایی امن برای کاربران (SAFU) خود را به ارزش ۱ میلیارد دلار افزایش داده است.

این توییت حاوی پیوندهایی به دو حساب ذخیره است که یکی از آنها دارای استیبل کوین بایننس (BUSD) و توکن اصلی شبکه، بایننس کوین (BNB) است که مجموعاً ۷۰۰ میلیون دلار ارزش دارد.

کیف پول دیگری نشان داد که دارایی بیت کوین (BTC) به ارزش حدود ۳۰۰ میلیون دلار است.

SAFU بایننس در سال ۲۰۱۸ با تخصیص ۱۰ درصد از کارمزدهای معاملاتی به صندوقی که تنها هدف آن پشتیبانی از دارایی های کاربران در صورت بروز حادثه است، آغاز شد. در فوریه سال جاری، این صندوق برای اولین بار به یک میلیارد دلار رسید.

جامعه کریپتو در توییتر اقدام CZ را تحسین کرد و به این توییت با پاسخ‌های بیشتر مثبت پاسخ داد. ۱ کاربر گفت «همه شرکت‌های ارزهای دیجیتال باید یک صندوق دارایی امن (SAFU) برای کاربران خود داشته باشند، درست مانند بایننس».

عده ای دیگر سوال می کردند که آیا سقف ذخیره کافی است یا خیر، و اظهار داشتند:

این توییت‌های اخیر در مورد موجودی‌های SAFU پس از آن منتشر شد که CZ یک روز قبل در توییتر متعهد شد که مکانیسم آمادگی برای افشای دقیق نقدینگی را ارائه کند.

مدیر عامل بایننس گفت صرافی سیستم اثبات ذخیره را راه اندازی خواهد کرد که از درختان مرکل برای “شفافیت کامل” با جامعه استفاده می کند. درخت مرکل مکانیزمی برای رمزگذاری داده های بلاک چین به شیوه ای کارآمدتر و ایمن تر است.

آخرین توییت CZ با اشاره به SAFU بایننس نیز با کلمه “شفافیت” به پایان می رسد.

مربوط: کسب FTX بایننس توسط جامعه کریپتو به عنوان یک حرکت شطرنج تلقی می شود

این یکی از آخرین حرکت‌های رفت و برگشتی بین FTX و Binance است که در چند روز گذشته منتشر شده است.

CZ در سراسر رویداد در جامعه فعال است. در ۸ نوامبر، او یک نکته کلیدی از آنچه تاکنون رخ داده بود، در توییتر منتشر کرد. این شامل عدم استفاده از توکن های بومی به عنوان وثیقه در همان شبکه و حفظ ذخایر بزرگ است.نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا