اخبار ارز دیجیتال

از طریق SEBC، یک صرافی تنظیم شده که توسط Binance خریداری شده است، دوباره وارد ژاپن می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هیچ اشاره ای به تاریخ رسمی راه اندازی بایننس ژاپن نشده است، اما هشدارهایی مبنی بر شروع این مبادله پس از ژوئن وجود دارد.

صرافی کریپتو بایننس قرار است پس از خرید پلتفرم صرافی رمزارز تنظیم شده Sakura Exchange Bitcoin (SEBC) دوباره وارد ژاپن شود. بایننس قصد داشت در نوامبر ۲۰۲۲ با خرید این صرافی، یک تجارت دارای مجوز آژانس خدمات مالی ژاپن، دوباره وارد بازار ارزهای دیجیتال ژاپن شود.

بر اساس گزارشی که در یک روزنامه محلی منتشر شده است، SEBC قصد دارد تا ۳۱ ماه مه خدمات ارز دیجیتال و کارگزاری فعلی خود را خاتمه دهد و پس از ژوئن ۲۰۲۳ به عنوان بایننس ژاپن از سر گرفته شود. تاریخ شروع رسمی در اطلاعیه SEBC اعلام نشده است.

کاربران صرافی SEBC باید وجوه خود را تا مهلت ۲۸ می برداشت کنند. وجوه باقی مانده در این حساب ها به طور خودکار به ین ژاپن تبدیل و تا ۵ ژوئن به حساب بانکی کاربر منتقل می شود. کاربران بایننس ژاپن باید یک تأیید هویت جدید و بررسی مشتری خود را بشناسند.

ورود مجدد بایننس به ژاپن از طریق یک نهاد خریداری شده تقریباً پنج سال پس از شکست پیشنهاد اولیه برای دریافت مجوز مستقل انجام می شود. بایننس مجبور شد در سال ۲۰۱۸ فعالیت‌های خود را در ژاپن کاهش دهد، زیرا تنظیم‌کننده‌های مالی به او هشدار دادند که بدون مجوز قانونی از مقامات کار می‌کند.

صرافی‌های اصلی رمزارز طی سال‌ها در بیش از ده‌ها کشور با مسائل مربوط به انطباق با مقررات مواجه بوده‌اند. با این حال، پلتفرم‌های صرافی توانسته‌اند روابط خود را با رگولاتورها بهبود بخشند و در بسیاری از کشورهایی که برای دریافت مجوزهای مستقل با مشکل مواجه شده‌اند، بایننس توانسته است با به دست آوردن سهام در نهادهای تحت نظارت، به این بازارها کمک کند.

مربوط: مدیر عامل بایننس ثروت ۲۸ میلیارد دلاری را رد کرد: “من آنقدر ندارم”

قبل از ورود مجدد به ژاپن، بایننس پس از به دست آوردن سهام در یک پلتفرم صرافی تنظیم شده، توانست دوباره وارد بازار کریپتو مالزی شود و با درصد سهام دوباره وارد بازار سنگاپور شد. به طور مشابه، پلتفرم کریپتو توانسته است به لطف مشارکت خود با Paysafe به شبکه پرداخت استرلینگ بریتانیا دسترسی داشته باشد، علیرغم اینکه قانونگذاران دسترسی را رد کرده اند.

ژاپن یکی از اولین کشورهایی بود که نوعی مقررات رمزنگاری را معرفی کرد و قبلاً به عنوان الزامات نظارتی سختگیرانه در نظر گرفته می شد، اما اکنون این کشور تقاضاهای نظارتی خود را در پلتفرم های کریپتو کاهش داده و توکن های رمزنگاری جدید را معرفی کرده است. فهرست آسان شده است.

مجله: تالار شعله توییتر رمزنگاری شده، گابریل هاینز: پست کردن شرت بدون پیراهن در خیابان میم و شکار SBF

نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا