اخبار ارز دیجیتال

بایننس به لیست شبکه باز تلگرام (TON)، قیمت ۱۰ درصد افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

معاملات آتی بایننس اعلام کرد راه اندازی قرارداد دائمی TON با اهرم تا ۵۰ برابر، تن با افزایش ۱۰ درصدی قیمت مورد توجه قرار گرفت. TON، لایه ۱ بلاک چین توسعه یافته توسط غول پیام رسان تلگرام، افزایش قابل توجهی در ارزش خود را تجربه می کند که به پیشرفت های اخیر که توسط بنیانگذار تلگرام، پاول دوروف هدایت می شود، نسبت داده می شود.

اعلام اینکه صاحبان کانال های تلگرام به زودی می توانند برای محتوای خود پاداش های مالی دریافت کنند، ارزش دارایی را بسیار افزایش داده است. با توجه به اینکه کانال‌های پخش در تلگرام یک تریلیون بازدید در ماه ایجاد می‌کنند و تنها یک دهم آن‌ها در حال حاضر درآمدزایی دارند، به نظر می‌رسد گسترش آتی پلتفرم تبلیغاتی تلگرام درآمد سازندگان را متحول کند. از ماه مارس، صاحبان کانال در نزدیک به صد کشور جدید، ۵۰ درصد از درآمد را از تبلیغات نمایش داده شده در کانال های خود دریافت خواهند کرد.

TONUSDT
نمودار TON/USDT از TradingView

برای تسهیل پرداخت‌های تبلیغاتی سریع و ایمن، فقط از بلاک چین TON برای این تراکنش‌ها استفاده می‌شود و یک چرخه اقتصادی خودتقویت‌کننده ایجاد می‌کند که در آن سازندگان می‌توانند درآمدهای Toncoin خود را نقد کنند یا آنها را مجدداً برای توسعه کانال‌های خود سرمایه‌گذاری کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت پس از اعلام TON نشان می دهد که حرکت صعودی قوی در حال شکستن سطوح مقاومت قبلی است. در حال حاضر، این توکن با مقاومت قابل توجه بعدی در ۳ دلار مواجه است، سطحی که می تواند دستاوردهای اخیر آن را تثبیت کند و راه را برای رشد بیشتر هموار کند. پشتیبانی در ۲.۵ دلار همچنان قوی است، نکته مهمی که می تواند در برابر عقب نشینی های احتمالی محافظت کند.

با نگاهی به آینده، ادغام TON در مدل اقتصادی تلگرام یک سناریوی صعودی را برای توکن ارائه می دهد. چشم انداز یک موتور اقتصادی جدید مبتنی بر خالق در تلگرام می تواند تقاضا برای TON را به عنوان یک سرویس عمومی و دارایی سرمایه گذاری افزایش دهد و ارزش آن را بیشتر کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا