اخبار ارز دیجیتال

بایننس به مؤسسات اجازه می دهد رمزارزها را در فضای ذخیره سازی یخچال نگهداری کنند

سرویس آینه‌ای جدید بر پایه Binance Custody، نگهبان دارایی‌های دیجیتال برای مؤسسات تحت نظارت، با انعکاس دارایی‌های سردخانه از طریق وثیقه ۱:۱ Binance است.

در میان بحران صرافی‌های متمرکز ارزهای دیجیتال (CEX)، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس از فرصت‌های نگهداری سرد برای بهبود خدمات تجاری سازمانی خود استفاده می‌کند.

بایننس معرفی رسمی Binance Mirror را در ۱۶ ژانویه اعلام کرد. این یک راه حل تسویه حساب خارج از بورس است که به سرمایه گذاران نهادی اجازه می دهد تا با استفاده از نگهبان سرد سرمایه گذاری و تجارت کنند.

سرویس آینه‌ای که به تازگی راه‌اندازی شده است، بر پایه Binance Custody، یک مدیر دارایی دیجیتال نهادی تنظیم‌شده، با انعکاس دارایی‌های ذخیره‌سازی سرد از طریق وثیقه ۱:۱ در حساب‌های Binance است.

بایننس تاکید می کند که راه حل جدید امنیت بیشتری را فراهم می کند و به معامله گران اجازه می دهد بدون ارسال وثیقه مستقیم روی پلتفرم به اکوسیستم صرافی دسترسی داشته باشند.

دارایی‌های آن‌ها تا زمانی که موقعیت آینه‌ای در صرافی بایننس باز داشته باشند، در یک کیف پول سرد ایزوله نگهداری می‌شوند که می‌توان آن را در هر زمانی تسویه کرد.

Binance Custody که در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شد، یک پلتفرم نگهبان با یک راه حل منحصر به فرد ذخیره سازی سرد برای پوشش دارایی های محافظت شده در برابر ضرر فیزیکی، آسیب، سرقت یا تبانی خودی است. در مارس ۲۰۲۲، Binance Custody بیمه کیف پول سرد را تضمین کرد و راه حل های نگهداری دارایی دیجیتال در سطح نهادی را در لیتوانی اجرا کرد. Mirror محصول جدیدی از Binance Custody است که بیش از ۶۰ درصد از کل دارایی های تحت حمایت Binance Custody را نشان می دهد.

الان رای بدهید!

یکی از سخنگویان بایننس به کوین تلگراف گفت: “ما سال گذشته بایننس Mirror را ساختیم و آن را با کاربران سازمانی آزمایش کردیم. بازخورد کاربران مثبت بوده است و ما خوشحالیم که رسماً اعلام کرده و بفروشیم.”

مشخص نیست که آیا بایننس قصد دارد خدمات نگهداری سرد مشابهی را به سرمایه گذاران خرد ارائه دهد یا خیر. بایننس بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مربوط: هک توسعه دهندگان هسته بیت کوین خطرات خود مدیریتی را برجسته می کند: جامعه پاسخ می دهد

این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که بایننس با کاهش قابل توجه نقدینگی مواجه شد و میلیاردها دلار ارز دیجیتال در اواخر سال ۲۰۲۲ از پلتفرم خارج شد. سرمایه گذاران به جای ذخیره دارایی های خود در پلتفرم های متمرکز به سمت خود مدیریتی می روند.

با گرایش فزاینده به خودمدیریتی و CEX در آستانه، مدیر عامل بایننس، چانگپنگ ژائو اعتراف کرده است که مبادلات متمرکز ممکن است روزی غیر ضروری شوند. در ماه نوامبر، بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر بایننس نیز در شرکت کیف پول سخت افزاری بلژیکی Ngrave سرمایه گذاری کرد.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا