اخبار ارز دیجیتال

رمزهای حریم خصوصی Binance به Delist در فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، لهستان


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کاربران بایننس در فرانسه، ایتالیا، لهستان و اسپانیا از ۲۶ ژوئن قادر به خرید یا فروش ۱۲ رمز حریم خصوصی نخواهند بود.

حریم خصوصی کریپتو در اروپا محو خواهد شد، زیرا صرافی اصلی Binance آماده می شود تا تمام توکن های حریم خصوصی را در کشورهایی مانند فرانسه و ایتالیا از فهرست حذف کند.

از ۲۶ ژوئن، مشتریان بایننس در فرانسه، ایتالیا، لهستان و اسپانیا دیگر نمی توانند توکن های حریم خصوصی مانند Monero (XMR) و Zcash (ZEC) را معامله کنند.

یکی از سخنگویان بایننس به کوین تلگراف گفت که محدودیت جدید در مجموع ۱۲ سکه را تحت تاثیر قرار می دهد. توکن های تحت تأثیر شامل Decred (DCR)، Dash (DASH)، Zcash (ZEC)، Horizon (ZEN)، PIVX (PIVX)، Navcoin (NAV)، Secret (SCRT)، Verge (XVG)، Firo (FIRO)، از جمله BEAM هستند. . (BEAM)، Monero (XMR)، سکه موبایل (MOB).

یکی از نمایندگان Binance گفت: «در حالی که ما قصد داریم تا حد امکان از پروژه‌های با کیفیت پشتیبانی کنیم، برای ادامه خدمت به کاربران هر چه بیشتر، باید قوانین و مقررات محلی را در مورد تجارت سکه‌های حریم خصوصی دنبال کنیم. اضافه شدن:

“به عنوان بخشی از روند انطباق مداوم بایننس، ما با کاربران آسیب دیده تماس گرفتیم تا به آنها اطلاع دهیم که دیگر نمی توانند پس از ۲۶ ژوئن توکن های حریم خصوصی را در پلتفرم ما خریداری یا معامله کنند.”

بایننس در ایمیلی به مشتریان در فرانسه گفت: گفت برخی از کشورهای اروپایی به دلیل الزامات مقررات محلی دیگر قادر به ارائه دارایی های رمزنگاری ناشناس پیشرفته (CAE) نیستند.

این مقاله در حال توسعه است و به روز خواهد شد.نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا