اخبار ارز دیجیتال

بایننس برخی از آدرس های سپرده را برای ارتقا کیف پول غیرفعال می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس همچنان به ارتقای زیرساخت کیف پول خود ادامه می دهد و کاربران آسیب دیده را ملزم به دریافت آدرس کیف پول جدید می کند.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در حال آماده سازی ارتقاهای بیشتر زیرساخت کیف پول خود است و به کاربران در مورد انتقال آدرس آتی هشدار می دهد.

در ۶ جولای، بایننس رسما اعلام کرد که آدرس‌های سپرده انتخابی را به‌عنوان بخشی از انتقال آدرس شبکه که برای سه ماهه سوم ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده است، به طور انبوه از کار خارج می‌کند.

آخرین ارتقاء کیف پول بایننس، بیت کوین (BTC)، بیت کوین کش (BCH)، XRP (XRP)، سولانا (SOL)، مونرو (XMR)، لایت کوین (LTC)، دوج کوین (DOGE) و کاردانو را اضافه می کند. در مجموع بر ۴۰ ارز دیجیتال تأثیر می گذارد. شامل (ADA)، Polkadot (DOT)، و غیره.

بایننس علاوه بر آدرس های کیف پول، یادداشت ها را نیز غیرفعال می کند. یادداشت کیف پول، که به عنوان برچسب مقصد نیز شناخته می شود، یک ویژگی آدرس اضافی است که برای شناسایی گیرنده تراکنش فراتر از آدرس کیف پول لازم است. اکثر صرافی های متمرکز مانند Binance از یک آدرس کیف پول برای همه معامله گران استفاده می کنند، بنابراین از برچسب ها یا یادداشت ها برای شناسایی حساب های فردی استفاده می شود.

طبق این اطلاعیه، بایننس اعلان هایی را برای کاربران آسیب دیده ارسال خواهد کرد. این شرکت از همه دارندگان حساب های آسیب دیده خواست تا پس از اطلاع رسانی، آدرس ها و یادداشت های جدیدی را دریافت کنند.

بایننس تاکید کرد که اگر کاربران اخطار رسمی از بایننس دریافت نکرده‌اند، باید به آدرس‌های سپرده فعلی خود ادامه دهند.

«فقط کاربران آسیب‌دیده‌ای که از بایننس اعلان دریافت می‌کنند، باید قبل از تاریخ انقضا، یک آدرس و یادداشت سپرده جدید (در صورت وجود) دریافت کنند. […] آدرس سپرده قدیمی شما با دریافت آدرس جدید منقضی می شود. ”

در عین حال در این اطلاعیه آمده است وجوه واریز شده به آدرس های منقضی شده از بین نخواهد رفت. با این حال، برخلاف سپرده‌های معمولی، واریز به آدرس‌های منقضی شده به‌طور خودکار اعتبار داده نمی‌شود و کاربران باید به صورت دستی از صفحه تاریخچه تراکنش واریز کنند.

مربوط: شبکه پلی از کاربران می‌خواهد که از آن خارج شوند زیرا اکسپلویت بر ۵۷ دارایی رمزنگاری تأثیر می‌گذارد

ارتقای کیف پول بایننس چیز جدیدی نیست. بایننس به طور مرتب زیرساخت کیف پول را ارتقا می دهد تا “کارایی و امنیت بهتر وجوه برای کاربران” فراهم کند.

این صرافی قبلاً در آوریل ۲۰۲۳ چنین ارتقایی را انجام داد و آدرس‌های سپرده قدیمی شبکه را برای اتر (ETH)، تعدادی از سکه‌های سازگار با EVM و بایننس کوین (BNB) غیرفعال کرد.

بایننس بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد. این مقاله تا زمان در دسترس قرار گرفتن اطلاعات جدید به روز خواهد شد.

مجله: آیا باید به کودکان «قرص نارنجی» داد؟کیف کتاب کودکان بیت کوین

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا