🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس با پلتفرم فن توکن طرفداران را به تیم های ورزشی نزدیک می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت‌کنندگان می‌توانند امتیاز جمع‌آوری کنند و آن‌ها را برای پاداش‌هایی مانند شام با بازیکنان مورد علاقه‌شان، تورهای استادیوم و غیره بازخرید کنند.

صرافی ارزهای دیجیتال Binance به روز رسانی جدیدی را برای پلتفرم Fan Token خود راه اندازی کرده است. تمرکز آن بر روی فعال کردن تیم های ورزشی برای تعامل با طرفداران خود با ارائه جوایز مختلف به دارندگان توکن است.

صرافی ارز دیجیتال در اطلاعیه ای که برای کوین تلگراف ارسال شده است، اعلام کرده است که برنامه کلوپ هواداران به طرفداران امکان جمع آوری امتیاز برای کسب بلیت بازی ها، دسترسی به ملاقات و احوالپرسی و تماشای کلیپ های ویدئویی از بازیکنان مورد علاقه خود را می دهد. مانند شرکت در شام اختصاصی با ورزشکاران.

یکی از طرفداران برنامه توکن فن بایننس در دیدار و احوالپرسی با لوکا رومرو از لاتزیو (ایتالیا) شرکت کرد.منبع: Binance

شرکت‌کنندگان می‌توانند با شرکت در فعالیت‌های مختلف فن توکن، مانند رای دادن در نظرسنجی‌ها و انجام کارهای ساده دیگر، امتیاز جمع‌آوری کنند. سطوح بالاتر مشارکت به طرفداران امکان دسترسی به جوایز بهتر را می دهد.

لیزا هی، رئیس NFTs و Fan Tokens در بایننس، استدلال کرد که فان توکن‌ها آینده تعامل طرفداران هستند. مدیران خاطرنشان کردند که این برنامه طرفداران را از طریق چیزهایی مانند شام با بازیکنان مورد علاقه خود و تورهای استادیوم، به تیم های مورد علاقه خود نزدیک تر می کند. او توضیح داد:

«توکن‌های فن به طرفداران ورزش به پیشنهادات انحصاری و صدایی در تصمیم‌گیری‌های تیم باشگاهی دسترسی پیدا می‌کنند و باعث می‌شود که آنها احساس ارتباط بیشتری با تیم‌های ورزشی مورد علاقه‌شان کنند.»

علاوه بر این، او همچنین گفت که تیم آنها معتقد است که فن توکن‌ها “آینده تعامل هواداران است که در آن باشگاه‌ها و هواداران آنها می‌توانند احساس نزدیک‌تری داشته باشند و یک رابطه دو طرفه داشته باشند”.

به گفته بایننس، این پلتفرم بسیار موفق بوده و به باشگاه‌های مختلفی مانند سانتوس اف‌سی، پورتو و لاتزیو کمک کرده تا با هزاران هوادار شرکت‌کننده در این پلتفرم تعامل داشته باشند.

مربوط: CZ می‌گوید بایننس هنگام کاوش استیبل کوین‌های غیر دلاری از BUSD پشتیبانی می‌کند

بایننس همواره سعی کرده است ورزش را با فضای Web3 پیوند دهد. در ۲۳ ژوئن، صرافی ارز دیجیتال با فوتبالیست معروف کریستیانو رونالدو برای کمک به ارتباط با طرفداران از طریق توکن‌های غیرقابل تعویض همکاری کرد. صاحبان NFT فرصتی بی نظیر برای ارتباط و تعامل با سوپراستارهای فوتبال خواهند داشت.

در ۲۸ ژوئیه، اندکی پس از شکست لیگ قهرمانان اروپا با بلیط های تقلبی، بایننس نیز فروش بلیط NFT را آغاز کرد. صرافی ارز دیجیتال با Società Sportiva Lazio همکاری کرد تا از بلیط های NFT برای بازی خانگی این باشگاه در ورزشگاه المپیکو استفاده کند.

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا