اخبار ارز دیجیتال

بایننس قوانین فهرست NFT را تشدید می کند

این صرافی NFT هایی با حجم معاملات کم را از فهرست حذف می کند و آنها را قبل از اجرایی شدن قوانین جدید KYC از فوریه فهرست می کند.

بر اساس اعلامیه ۱۹ ژانویه بایننس، صرافی ارزهای دیجیتال قوانین خود را برای فهرست کردن توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) سخت‌تر کرده است. از ۲ فوریه ۲۰۲۳، همه NFTهای فهرست شده در Binance قبل از ۲ اکتبر ۲۰۲۲، با میانگین حجم معاملات روزانه زیر ۱۰۰۰ دلار از ۱ نوامبر ۲۰۲۲ تا ۳۱ ژانویه ۲۰۲۳ از فهرست حذف خواهند شد. علاوه بر این، از ۲۱ ژانویه ۲۰۲۳، هنرمندان NFT تنها می توانند حداکثر ۵ مجموعه دیجیتال در روز ایجاد کنند.

بایننس NFT فروشندگان را ملزم می‌کند تا تأیید مشتری خود را بشناسید (KYC) و حداقل دو فالوور قبل از فهرست کردن در پلتفرم داشته باشند. علاوه بر قوانین بازنگری شده، بایننس گفت که فهرست‌های NFT را که «با استانداردها مطابقت ندارند» «به طور منظم بررسی می‌کند» و آنها را تشویق می‌کند که از فهرست حذف شوند.

“کاربران می توانند NFT ها یا مجموعه هایی را گزارش کنند که ممکن است قوانین صدور و شرایط استفاده Binance NFT را نقض کند. تیم بررسی دقیق ما به طور فعال گزارش های تقلب یا نقض قوانین را بررسی می کند و ما اقدام خواهیم کرد.”

تمام مجموعه‌های دیجیتالی که دو شرط فوق را برآورده نمی‌کنند، تا ۲ فوریه ۲۰۲۳ به طور خودکار از فهرست حذف می‌شوند. دارایی های حذف شده از لیست همچنان در کیف پول کاربر ظاهر می شوند. بایننس از سال گذشته تحت نظارت شدید رگولاتورها بوده است.

در میان اتهامات پولشویی بیتزلاتو که در ۱۸ ژانویه منتشر شد، شبکه اجرای جرایم مالی ایالات متحده (FinCEN) ادعا کرد که یکی از “سه دریافت کننده برتر” بیتزلاتو شامل Binance است. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، بایننس یکی از صرافی هایی است که به دنبال تحریم های جدید اتحادیه اروپا به روس های بدون مجوز خدمات ارائه می دهد.

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا