اخبار ارز دیجیتال

بایننس قوانین NFT را تشدید می کند: خبرنامه Nifty، ۱۸-۲۴ ژانویه

وکلا بر این باورند که حکم دادگاه NFT به آنها کمک می کند تا به متهمانی دسترسی پیدا کنند که از طریق عادی نمی توان به آنها دسترسی پیدا کرد.

در خبرنامه این هفته، در مورد چگونگی رسیدن توکن های غیرقابل تعویض (NFT) به ۱۰۱ میلیون فروش در سال ۲۰۲۲ بخوانید. نحوه استفاده از NFT برای احضار متهمانی که با روش های سنتی امکان دسترسی به آنها وجود ندارد را بیاموزید و ببینید که چگونه اسباب بازی ها در اکوسیستم های NFT و Web3 نقش دارند. بررسی کنید که بایننس چگونه قوانین فهرست NFT خود را تشدید می کند و نیفتی نیوز این هفته را که شامل احیای NFT رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ است، فراموش نکنید.

گزارش DappRadar: فروش NFT در سال ۲۰۲۲ از ۱۰۱ میلیون فراتر می رود

بر اساس گزارشی که توسط ردیاب غیرمتمرکز اپلیکیشن DappRadar منتشر شده است، فروش NFT در سال ۲۰۲۲ به ۱۰۱ میلیون خواهد رسید که ۶۷.۵۷ درصد نسبت به سال ۲۰۲۱ افزایش داشته است.

این گزارش همچنین نشان می دهد که بلاک چین اتریوم همچنان پیشتاز در اکوسیستم NFT است و سالانه ۲۱.۲ میلیون تراکنش را پردازش می کند. پس از شبکه های WAX (14.5 میلیون)، Polygon (13.3 میلیون) و Solana (12.9 میلیون) قرار دارند.

به خواندن ادامه دهید…

وکیل: احکام دادگاه برای NFT ها می تواند در دعاوی مربوط به رمزنگاری به یک امر عادی تبدیل شود

در جرایم مبتنی بر بلاک چین که دسترسی به متهمان امکان پذیر نیست، وکلای ارزهای دیجیتال معتقدند که پیروی از دستورات دادگاه از طریق NFT ها می تواند یک راه حل باشد. آگوستین باربارا، شریک اجرایی The Crypto Lawyers، می‌گوید احضار متهمان از طریق NFT ابزاری عالی برای جرایم بلاک چین است، زمانی که شناسایی فرد مخرب غیرممکن باشد.

در این شرایط، احضار شخص ناشناس با ارسال یک حکم دادگاه NFT به آدرس کیف پول بلاک چین که دارایی های سرقت شده در آن نگهداری می شود، انجام می شود. باربارا معتقد است این روش خوبی برای تماس با متهم در زمانی است که روش‌های استاندارد مانند ارسال ایمیل کار نمی‌کنند.

به خواندن ادامه دهید…

مدیران عامل NFT Steez و Cryptoys درباره آینده اسباب بازی ها و سرگرمی ها در Web3 بحث می کنند

پادکست کوین تلگراف NFT Steez ما با Will Weinraub بنیانگذار Cryptoys در مورد نقش اسباب بازی ها در فضای NFT و Web3 مصاحبه کردیم. Weinraub در مورد نکات مختلفی صحبت کرد، از جمله میل بزرگسالان به عناصر بازی و تکامل بازی در بازی ها و NFTها.

به طور جداگانه، مدیران NFT تأکید کردند که رمزنگاری و توکنومیک پایه‌ای کلیدی برای بازی‌های بلاک چین هستند و گفتند که این حوزه احتمالاً در سال آینده توسعه بیشتری خواهد یافت.

به خواندن ادامه دهید…

بایننس قوانین فهرست NFT را تشدید می کند

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس قوانین سخت گیرانه تری را برای فهرست کردن NFT ها وضع کرده است. در اطلاعیه ۱۹ ژانویه، صرافی اعلام کرد NFTهایی با میانگین حجم معاملات روزانه زیر ۱۰۰۰ دلار از اول نوامبر ۲۰۲۲ تا ۳۱ ژانویه ۲۰۲۳ از فهرست خارج می شود. این امر در مورد NFTهایی که قبل از ۲ اکتبر ۲۰۲۲ فهرست شده اند اعمال می شود.

به طور جداگانه، هنرمندان NFT می توانند از تاریخ ۲۱ ژانویه ۲۰۲۳، روزانه حداکثر پنج مجموعه دیجیتال ایجاد کنند. این شرکت گفت تمام NFT هایی که الزامات جدید را برآورده نمی کنند در تاریخ ۲ فوریه ۲۰۲۳ از پلتفرم حذف خواهند شد.

به خواندن ادامه دهید…

اخبار جالب: افزایش ۸۰۰ درصدی NFT های ترامپ، آزمایشگاه های یوگا در لیست سیاه مبادلات NFT و موارد دیگر

بر اساس گزارش ردیاب فروش NFT CryptoSlam، فروش NFT های منتشر شده توسط رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ تا ۸۰۰ درصد افزایش یافت. برخی معتقدند این افزایش به بازگشت ترامپ به شبکه های اجتماعی در آستانه انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا مربوط می شود.

به خواندن ادامه دهید…

پادکست NFT STEEZ Cointelegraph را بررسی کنید

از اینکه خلاصه ما را از قابل توجه ترین تحولات این هفته در فضای NFT خواندید متشکریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و بینش های بیشتر در مورد این زمینه فعال در حال تحول، دوباره بررسی کنید.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا