اخبار ارز دیجیتال

Binance Mega Burn Fiesta چند زنجیره ای را معرفی کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

صرافی بایننس علاقه زیادی را در جامعه کریپتو ایجاد می کند توضیح داد به روز رسانی اصلی رایت. پلتفرم معاملاتی که بزرگترین پلتفرم در اکوسیستم ارزهای دیجیتال محسوب می شود، اعلام کرد که در حال آماده شدن برای سوزاندن مقدار زیادی توکن در زنجیره های مختلف برای کمک به تقویت اکوسیستم آنها است.

اگرچه جزئیات دقیق توکن هایی که قصد سوزاندن آنها را دارد فاش نشد، پلتفرم معاملاتی خاطرنشان کرد که پس از تکمیل فرآیند سوزاندن، “مقدار معادل این توکن هایی که به عنوان وثیقه استفاده می شود در شبکه محلی آنها منتشر می شود.”

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، بایننس جایگاه برجسته ای در اکوسیستم ارزهای دیجیتال دارد و از توکن های زیادی پشتیبانی می کند. پلتفرم معاملاتی به این دلیل شناخته شده است که همیشه توکن های امیدوارکننده ای را برای پشتیبانی از میلیون ها مشتری خود در سراسر جهان فهرست می کند. این شرکت تجاری همچنین آلت کوین‌هایی را که جفت‌های معاملاتی آن‌ها کمتر از انتظارات بازار است، حذف می‌کند.

طی چند سال گذشته، بایننس مستقیماً در سوزاندن برخی از توکن‌های محبوب صنعت، مانند دارایی بایننس کوین (BNB) شرکت داشته است. بازار سهام همچنین نقش مهمی در سوزاندن Terra Classic (LUNC) ایفا می کند زیرا آلتکوین تلاش می کند ارزشی را که در طول زمان از دست داده است، دوباره به دست آورد.

بایننس در حال بازنویسی استادانه تاریخ خود است

در سه ماهه چهارم سال گذشته، بایننس توسط دولت ایالات متحده هزینه شد و پلتفرم معاملاتی با تسویه حساب ۴.۳ میلیارد دلاری موافقت کرد، مبلغی که در آن زمان اکوسیستم ارز دیجیتال را تکان داد.

اکنون که این فصل پشت سر گذاشته شده است، پلتفرم معاملاتی اکنون تمام تلاش خود را می کند تا سبد اکوسیستم خود را مجدداً متعادل کند و در عین حال اعتماد به صنعت گسترده تر را به دست آورد. به طور کلی، بایننس در حال کار بر روی دلایل محتاطانه است تا اطمینان حاصل کند که در تیررس قانونگذاران برای حمایت از اوراق بهادار قرار نگیرد.

به‌روزرسانی رایت صرافی، مورد انتظارترین به‌روزرسانی در مورد تأثیر آن بر توکن‌های فهرست‌شده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا