اخبار ارز دیجیتال

Binance Tax راه اندازی شد تا کاربران کریپتو را برای فصل مالیات آماده کند

این ابزار جدید به کاربران کمک می کند تا به جزئیات مالیاتی مطابق با فعالیت رمزنگاری خود دسترسی داشته باشند و اطلاعات را در طول فصل مالیاتی آینده گزارش کنند.

در بسیاری از کشورها، فصل مالیات به سرعت نزدیک می شود. این بدان معناست که شرکت‌های فعال در صنعت ارزهای دیجیتال باید آماده باشند تا به کاربران کمک کنند تا قوانین محلی را رعایت کنند.

در ۶ فوریه، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس راه اندازی یک ابزار تشکیل پرونده مالیاتی را اعلام کرد که به کاربران امکان می دهد تراکنش های ارزهای دیجیتال را برای اهداف مالیاتی ردیابی کنند.

طبق این اطلاعیه، مالیات بایننس به کاربران این امکان را می دهد تا گزارش خلاصه مالیاتی را دانلود کنند که شامل سود یا زیان وارد شده به حساب بایننس آنها در طول سال است. این شامل معاملات نقطه‌ای، کمک‌های ارزهای دیجیتال، و جوایز فورک مبتنی بر بلاک چین است.

این شرکت می‌گوید این در پاسخ به افزایش درخواست‌های کاربران درباره بدهی مالیاتی است.

مالیات بایننس در حال حاضر در مراحل آزمایشی در فرانسه و کانادا است و برنامه‌هایی برای گسترش به دیگر بازارهای جهانی در اکوسیستم بایننس در اواخر سال جاری انجام می‌شود. در حال حاضر، تنها اطلاعاتی که بر روی پلتفرم بایننس نگهداری می شود در دسترس است، اما آنها به دنبال گسترش آن هستند تا در آینده با دیگر پلتفرم های این صنعت ادغام شوند.

این یک ماه پس از اعلام پیوستن بایننس به انجمنی برای رسیدگی به تبعیت از تحریم های جهانی صورت می گیرد.

مربوط: دنیای مقررات رمزنگاری: چگونه قانون دارایی های دیجیتال در سال ۲۰۲۲ تغییر کرده است

در سال گذشته، تنظیم‌کننده‌های جهانی کنترل‌های خود را بر صنعت ارزهای دیجیتال، به ویژه پس از بحران FTX که صنعت را تکان داد، تشدید کردند.

در تایلند، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اخیراً برنامه‌هایی را برای تقویت مقررات در صنعت ارزهای دیجیتال با تمرکز بر حمایت از سرمایه‌گذاران اعلام کرد. رگولاتورها در کره جنوبی و هلند صرافی ها را برای بررسی به دلیل عدم انطباق با استانداردهای محلی هدف قرار داده اند.

رگولاتورهای ایالات متحده نیز به ارزهای دیجیتال توجه دارند. صرافی کریپتوکارنسی کراکن مجبور شده است با اداره کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری به دلیل عدم رعایت قوانین تسویه حساب کند.

در ماه دسامبر، SEC از شرکت‌ها خواست تا در معرض خطر ورشکستگی و ریسک ارزهای دیجیتال قرار بگیرند. در همین حال، رئیس کمیته مجلس نمایندگان، لایحه‌ای را در مورد نوآوری رمزارز ارائه کرده است که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد برای «توافق‌نامه‌های انطباق قابل اجرا» با آژانس‌های فدرال درخواست دهند.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا